WALENTYNKI | DZIEŃ KOBIET | KRAKÓW

O SZKOLENIU

Zapraszamy Was na kolejną już edycję walentynkowego Seminar Class. W tym roku łączymy je dodatkowo z naszymi propozycjami na Dzień Kobiet. Tym razem proponujemy bardzo kompleksowe a jednocześnie rozbudowane podejście do tych, dwóch, jakże ważnych wydarzeń dla florystów. 

Piotr Sekunda podejmie wyzwanie i w ciągu naszego spotkania opowie o: szybkiej i efektownej metamorfozie Waszej kwiaciarni, przygotowaniu zaskakujących kompozycji z zimowo-wiosennych materiałów i sprawnych działaniach marketingowych w celu zaproszenia jak największej grupy klientów właśnie do Was.

Podczas naszego szkolenia zainspirujecie się do tworzenia klasycznych bukietów 50/100 (czyli za 50 i 100 pln) i bukietów na konstrukcjach (ale tych szybkich i efektownych)Porozmawiamy o codziennej i walentynkowej ofercie, ktora pozwoli zaproponować inne rozwiązania niż te dostępne w supermarketach. Nie będziemy walczyć, a zwrócimy uwagę co robić, aby być oryginalnym i sprostać kwiatowym oczekiwaniom klientów. Dodatkowo zwrócimy uwagę na to co zapoponować tym, którzy poszukują ekonomicznej oferty w kwiaciarni.

Zaproponujemy kompozycje z roślin doniczkowych (w tym lasy w szkle) - proste i trwałe działania, które nadadzą nowe tchnienie w aranżacje. Opowiemy o tym jak prawidłowo eksponować rośliny w naczyniach i sprawić, aby te produkty były ponownie zauważone.

Doskonale wiemy, że nie ma perfekcyjnych rozwiązań, ale jednocześnie jest wiedza, profesjonalne umiejętności i rzemiosło, które są wielką szansą aby ponownie zaistnieć w głowach klientów podczas Walentynek i Dnia Kobiet.

 

PO SZKOLENIU

Specjalnie na Walentynki i Dzień Kobiet zainspirujesz się do tworzenia nowoczesnych i pełnych energii bukietów w cenach dostosowanych do możliwości Twoich klientów. Umiejętnie stworzysz oryginalne kompozycje w naczyniach, wykorzystując rośliny doniczkowe. Dowiesz się jak prawidłowo pracować z sezonowym materiałem i zbudować piękną kwiatową ofertę.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KRAKÓW

Miejsce szkolenia podamy na 2 tygodnie przed rozpoczęciem spotkania.

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 3 lutego 2019 / niedziela w godz. 10:00 - 15:00

DLA KOGO? / dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych

CENA / 290 PLN brutto / Faktury przesyłamy w formie elektronicznej w ciągu 5 dni od zakończenia szkolenia

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 
 

podaj email:

lub/i telefon