ŚLUB BOHO | BUKIETY I PRZESTRZEŃ

O SZKOLENIU

Jednym z najsilniejszych trendów obowiązujących od kilku sezonów w projektowaniu ślubu jest styl boho. Delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje. Podczas naszego dwudniowego spotkania wspólnie przygotujemy florystyczne dekoracje w stylu boho (bohema /z fr./=cyganeria). Lekkie, pełne powietrza bukiety, perfekcyjne i delikatne wianki, przypinki dla Pana Młodego to te elementy, które będą gościć na naszym spotkaniu. Wiedzę uzupełnimy również o aranżacje na stoły dla gości, dekoracje przestrzeni ślubnej /w tym również propozycje plenerowe/ . 

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne dekoracje w stylu boho. Dzięki temu Wasze propozycje będą wyróżniały się spośród konkurencyjnych produktów. Będziemy mówić o tym, jak stworzyć kontrolowany nieład oraz wspólnie poszukamy alternatyw do coraz bardziej kosztownego eukaliptusa.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny i zapoznamy Was z najnowszymi propozycjami kwiatów i roślin!

Spotkaj się z Piotrem Sekundą na zaaansowanym szkoleniu Master Class!

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie będziesz poruszać się w aranżacjach ślubnych w stylu boho i kontrolować "boho nieporządek". Poznasz techniki pracy z roślinami przy tworzeniu kompozycji boho, które jednocześnie wykorzystasz w swojej codziennej pracy, np: przy przygotowywaniu ślubnych realizacji w innych stylach. Sprawnie będziesz poruszać się w konstrukcjach ślubnych i zapoznasz się z metodami na szybkie i efektowne aranżacje.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście C, piętro 3

Bezpłatne miejsca parkingowe są dostępne w okolicy, ale w ciągu tygodnia ich liczba jest bardzo ograniczona. Rekomendujemy skorzystanie z parkingów płatnych w bliskiej odległości.

 

NOCLEGI

Jeśli poszukujesz noclegu w najbliższej okolicy skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij e-mail. Wcześniej przygotuj szczegóły rezerwacji: termin oraz budżet jakim dysponujesz. Sprawdzimy dla Ciebie komfortowe miejsca noclegowe.

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 19-20 marca 2019 / wtorek i środa, w godz. 10:00 - 17:00 / informujemy, że jest to jeden z dwóch terminów szkolenia Master Class dotyczącego tematyki ślubnej boho. Kolejne szkolenie z cyklu planowane jest w dniach: 8-9 maja 2019.

DLA KOGO? / dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych

CENA / 990 PLN brutto / Faktury przesyłamy w formie elektronicznej w ciągu 5 dni od zakończenia szkolenia

W CENIE / materiały florystyczne i techniczne, narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe


 
 
 

podaj email:

lub/i telefon