PANNA MŁODA

O SZKOLENIU

Zupełnie wyjątkowo we Floral Academy proponujemy kompleksowe szkolenie dotyczące florystycznej oferty dla Panny Młodej. Na naszym spotkaniu Piotr Sekunda zaprezentuje swoje autorskie koncepcje wykonania ślubnych bukietów w różnych stylach i technikach: spływającego, okrągłego - układanego w ręku oraz bukietu amerykańskiego. 

Pokażemy Wam w jaki sposób budować konstrukcje, jak dobierać materiał techniczny i kwiatowy. Zwrócimy uwagę na to jak zachować świeżość bukietu przez dłuży czas i jakie metody tworzenia bukietów są najbardziej biznesowo przyjazne dla profesjonalisty. 

To również bardzo dobry czas na spotkanie z Piotrem, żeby wyjaśnić najbardziej nurtujące Was zagadnienia. Ale to nie wszystko. Podczas naszego spotkania zaprezentujemy projekty ślubnej floralnej biżuterii, przygotujemy m.in.: bransolety, naszyjniki oraz wpinki do włosów. Po raz pierwszy zaprezentujemy pomysły na niestandardowe dekoracje głowy /fascynatory/, które będziecie mogli zaproponować Waszym klientkom, poszukującym oryginalnych i wyjątkowo zjawiskowych rozwiązań. Z przyjemnością wspomnimy również jak przygotować oryginalne i zjawiskowe pudełka na obrączki dla Państwa Młodych.

Uzupełnieniem naszego seminarium będą propozycje wianków i półwianków dla Panien Młodych.

Warto być o krok przed innymi! Do zobacznia!

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia kompleksowych florystycznych rozwiązan dla Panien Młodych. Poznasz moetody na budowanie konstrukcji biżuteryjnych wykorzystujących różne gatunki kwiatów i materiału roślinnego. Umiejętnie będziesz pracować w różnych stylach bukietów ślubnych, tworząc praktyczne rozwiązania techniczne, oszczedzające Twój czas.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

Bezpłatne miejsca parkingowe są dostępne w okolicy.

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 31 marca 2019 / niedziela w godz. 10:00 - 15:00

DLA KOGO? / dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych

CENA / 290 PLN brutto / Faktury przesyłamy w formie elektronicznej w ciągu 5 dni od zakończenia szkolenia

W CENIE / dyplom oraz FA cafe


 
 

podaj email:

lub/i telefon