ŚLUBNE TRENDY 2019 | POZNAŃ

O SZKOLENIU

Przed Wami wyjątkowe spotkanie Ślubne Trendy 2019, które zorganizujemy w czasie trwania Targów Special Days/Gardenia. 

Piotr Sekunda specjalnie dla Was przygotuje ślubne inspiracje na zbliżacjący się sezon 2019, a podczas naszego szkolenia zobaczycie jak tworzyć m.in: bukiety ślubne oraz biżuterię, aranżacje kwiatowe do przestrzeni: sal weselnych, kościoła oraz plenerowe rozwiązania florystyczne.

Wspólnie zostanowimy się czy nadchodzący czas będzie obfitował nadal w styl Boho czy też warto już poznać inne ślubne konwencje, które niebawem będą poszukiwane przez Waszych klientów. Zainspirujemy Was do szukania zupełnie nowych kwiatowych rozwiązań.

Jednym z najistotniejszych elementów naszego Seminar Class będą techniczne konstrukcyjne wskazówki oraz propozycje, które usprawnią Waszą codzienną pracę. Pokażemy jak radzić sobie nie tylko z małymi konstrukcjami, ale również tymi pokaźnych rozmiarów, które czasami spędzają nam sen z powiek.

Przedstawimy jak efektywnie działać z materiałem roślinnym i czy oby na pewno potrzebujecie dużej ilości kwiatów, żeby stworzyć interesujące ślubne rozwiązania. Na naszym pokazowm szkoleniu zobaczycie pomysły Piotra dotyczące korzystania z pięknej zieleni, która jest obok nas. W międzyczasie opowiemy również o tym jak reagować na potrzeby naszych klientów, proponować nasze ślubne usługi i edukować florystycznie.

Przygotujemy dla Was zjawiskowe pomysły, nowe udoskonalenia a przede wszystkich zaprezentujemy jak zgodnie z najnowszymi trendami i florystycznym rzemiosłem przygotować kompozycje dla Państwa Młodych. Podpiszemy się pod hasłem, że w prostocie tkwi wyjątkowy potencjał biznesowy... i nowe możliwości.

Bądź o krok przed innymi i spotkaj się z nami na Seminar Class!
 

PO SZKOLENIU

Poznasz nowe metody na przygotowanie zjawiskowych ślubnych rozwiązań m.in.: w bukietach, aranżacjach weselnych przestrzeni i plenerów ślubnych. Umiejętnie będziesz tworzyć małe i większe konstrukcje, oszczędzające Twój czas i finanse.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE
Poznań

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 23 lutego 2019 / sobota, w godz. 10:00 - 15:00

DLA KOGO? / dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych

CENA / 290 PLN brutto / Faktury przesyłamy w formie elektronicznej w ciągu 5 dni od zakończenia szkolenia

W CENIE / dyplom oraz FA cafe


 
 

podaj email:

lub/i telefon