DRUT KONSTRUKCJE

O SZKOLENIU

Jak co roku w okresie zimowym proponujemy Wam jedyne w Polsce szkolenie bazujące na nowoczesnych technikach jubilerskiej pracy, z wykorzystaniem drutu aluminiowego.

Podczas tego dwudniowego autorskiego spotkania z Piotrem Sekundą nabędziecie umiejętności tworzenia bukietów ślubnych, biżuterii floralnej oraz konstrukcji do kwiatowych i ślubnych aranżacji. Stworzycie projekt wyjątkowego ślubu, który będzie charakteryzował się piękne dopracowanymi formami florystycznymi. Dodatkowo wykorzystacie również kwiatowe elementy i subtelne dekoracje z kryształów Swarovskiego. 

Nasze warsztatowe szkolenie to niepowtarzalne metody projektowania 2 rodzajów bukietów ślubnych, tworzenia przypinek dla Pana Młodego, biżuteryjnych bransolet m.in. dla druhen, oraz mini form do włosów z kwiatowymi elementami na tę wyjątkową okazję nie tylko dla Panny Młodej!

Pamiętajcie, że konstrukcje będziecie mogli wykorzystać jako elementy dekoracyjne, ale również nauczycie się sprawnie tworzyć wszelkiego rodzaju konstrukcje techniczne, które będą bazą do waszych florystycznych pomysłów i rozwiązań działań. Takie spotkania wyłącznie we Floral Academy! 

Ale to nie wszystko! Pokażemy Wam w jak łatwy sposób prezentować takie rozwiązania klientom w kwiaciarni i jakie materiały wykorzystać, aby bukiety i inne elementy bazujące na konstrukcjach z drutu były zawsze estetyczne i wyglądały zjawiskowo!

 

PO SZKOLENIU

Będziecie umiejętnie pracować na drucie aluminiowym, tworząc ślubne bukiety, różnego rodzaju przypinki i bransolety a także kwiatowe aranżacje i techniczne formy, bazujące na konstrukcjach z drutu.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście C, piętro 3

Bezpłatne miejsca parkingowe są dostępne w okolicy, ale w ciągu tygodnia ich liczba jest bardzo ograniczona. Rekomendujemy skorzystanie z parkingów płatnych w bliskiej odległości.

 

NOCLEGI

Jeśli poszukujesz noclegu w najbliższej okolicy skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij e-mail. Wcześniej przygotuj szczegóły rezerwacji: termin oraz budżet jakim dysponujesz. Sprawdzimy dla Ciebie komfortowe miejsca noclegowe.

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 23-24 stycznia 2019 / środa i czwartek, w godz. 10:00 - 17:00 / informujemy, że jest to jedyny termin szkolenia o tej tematyce w roku 2019

DLA KOGO? / dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych

CENA / 990 PLN brutto / Faktury przesyłamy w formie elektronicznej w ciągu 5 dni od zakończenia szkolenia

W CENIE / materiały florystyczne i techniczne, narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe


 
 
 

podaj email:

lub/i telefon