AUTORSKIE ŚWIĘTA

O SZKOLENIU

To kreatywne spotkanie florystyczne jest przeznaczone dla profesjonalistów, którzy szukają niestandardowych rozwiązań we florystyce bożonarodzeniowej. To 2 dniowe szkolenie opierać się będzie na autorskich pomysłach Piotra Sekundy dotyczących konstrukcji, pięknych aranżacji i nieszablonowego podejścia do dekoracji świątecznych. Nie przeczymy potrzebie posiadania klasycznej wiedzy, ale jednocześnie staramy się zwrócić uwagę na rozwiązania dostosowane do obowiązującej estetyki, świadczące o naszym nieustannym rozwoju.

W trakcie naszego warsztatowego szkolenia przygotujemy choinkowe konstrukcje, które oparte będą na niestandarowych materiałach oraz dekoracje łączące w sobie nowoczesność i perfekcyjny design. Stworzymy choinki oraz wieńce zwieńczone pięknymi kokardami. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym i zasakującym doborze zimowego materiału roślinnego w naszych autorskich - niezmiernie funkcjonalnych rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy.

Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu dodatkowo zaprojektujemy roślinne wieńce oraz inne dekoracje związane ze świętami. Nasze szkolenie to pakiet gotowych inspiracji a dzięki dużej dawce profesjonalej wiedzy wykorzystacie je również do tworzenia własnych rozwiązań dla klientów.

Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które zawsze będą popularne, ale na naszym szkoleniu zwrócimy szczególną uwagę na zupełnie nowy sposób ich prezentacji! 

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie będziesz tworzyć zjawiskowe i nowoczesne kompozycje świąteczne. Zainspirujesz się do tworzenia nowych form, odświeżonych ale wciąż klasycznie się prezentujących kompozycji. 

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda 

TERMIN / 6-7 listopada 2018 (wtorek i środa: 10:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 1290 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon