ŚWIĄTECZNA MAGIA

O SZKOLENIU

Nasze świąteczne szkolenie warsztatowe na start to florystyczna wiedza w pigułce na temat różnego rodzaju aranżacji świątecznych! To spotkanie zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które pragną poznać metody na przygotowanie klasycznych dekoracji z okazji Bożego Narodzenia. Poznacie podstawowe techniki stosowane przy tworzeniu świątecznych aranżacji na stoły, wykorzystania i umiejętnego eksponowania zimowych kwiatów doniczkowych. Jednocześnie pokażemy jak w ciekawy i nowoczesny sposób wykorzystywać susz i różnorodne materiały naturalne.

Wspólnie nauczymy się techniki przygotowania małych i tych większych dekoracji m.in.: na stoły, ale również korzystania z gotowych półproduktów i ich efektownego wykorzystania. Dowiecie się jak dobierać kolory i technicznie łączyć materiały. Szkolenie sprawi, że od tej pory świąteczne formy nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic, a klienci i przyjaciele będą zachwyceni Waszymi nowymi pomysłami. 

 

PO SZKOLENIU

Poznasz podstawowe techniki tworzenia różnego rodzaju dekoracji świątecznych z wykorzystaniem suszu oraz materiałów żywych, jednocześnie trenując prawidłową formę oraz odpowiedni dobór materiału florystycznego.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU

Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście C, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Sylwia Leszczyńska

TERMIN / 2 grudnia 2018 (niedziela: 10:00-17:00)

GRUPA / początkująca

CENA / 490 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon