WIANKI I CHOINKI

O SZKOLENIU

To intensywne szkolenie na start, zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które pragną zrozumieć potencjał formy klasycznego wianka oraz choinek. Podczas warsztatowego spotkania poznacie podstawowe techniki stosowane przy tworzeniu świątecznych kompozycji, jednocześnie pokażemy jak w ciekawy i nowoczesny sposób wykorzystywać susz i różnorodne materiały naturalne.

Wianek, jedna z naszych ulubionych form, perfekcyjna na świąteczne aranżacje, ale również bardzo uniwersalna, wykorzystywana właściwie przez cały rok. Wspólnie nauczymy się techniki przygotowania wieńcy, korzystania z gotowych półproduktów. Stworzymy klasyczny wianek do położenia na stole /w tym wieniec adwentowy/, wianek do podwieszenia przy suficie a także do powieszenia na drzwiach. 

Podczas szkolenia przygotujemy klasyczne mini choinki, które z chęcią zaproponujecie Waszym klientom. Na spotkaniu nauczycie się tworzyć precyzyjne formy, dowiecie się jak dobierać kolory i technicznie łączyć materiały. Szkolenie sprawi, że od tej pory forma wianka nie będzie miała przed Wami żadnych tajemnic, a klienci i przyjaciele będą zachwyceni Waszymi nowymi pomysłami. 

 

PO SZKOLENIU

Poznasz podstawowe techniki tworzenia różnego rodzaju wianków, trenując ich praiwdłową formę oraz odpowiedni dobór materiału florystycznego.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU

Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście C, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Sylwia Leszczyńska

TERMIN / 25 listopada 2018 (niedziela: 10:00-17:00)

GRUPA / początkująca

CENA / 490 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon