BOHO / ŚLUBNE KOMPOZYCJE

O SZKOLENIU

To nasze kolejne szkolenie, które proponujemy jako profesjonalną kontynuację szkolenia Bukiety ślubne / BOHO, w odpowiedzi na wyjątkowo popularny styl boho. Delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje. Tym razem we Floral Academy wspólnie przygotujemy ślubne kompozycje na stoły oraz do przestrzeni weselnych. To podstawowy element nauki florystyki dla każdego rozpoczynającego florysty. 

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne i atrakcyjne rozwiązania kwiatowe w stylu boho. Wizerunek boho "nieporządku" zamienimy w perfekcyjnie zaplanowane aranżacje, z prawidłowym rozmieszczeniem materiału roślinnego, zachowaniem proporcji i odpowiednim wyważeniem. Udowodnimy, że w profesjonalnej florystyce nic nie dzieje się przypadkowo.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny i zapoznamy Was z najnowszymi propozycjami kwiatów i roślin!

 

PO SZKOLENIU

Poznasz podstawowe techniki tworzenia kompozycji ślubnych w naczyniach, umiejętnie będziesz budował formy aranżacji oraz poruszał się w portfolio roślinnym.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU

Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Sylwia Leszczyńska

TERMIN / 9 września 2018 (niedziela: 10:00-17:00)

GRUPA / początkująca

CENA / 490 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon