DOFINANSOWANIA

CZYM JEST KFS I CZY WARTO?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) to forma wsparcia finansowego, przeznaczona na potrzeby związane z kształceniem ustawicznym pracodawców i pracowników w celu uaktualnienia oraz uzupełnienia kwalifikacji zawodowych niezbędnych do funkcjonowania na rynku pracy. 

Dofinansowanie kształcenia ze środków KFS jest ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać firmy, które prowadzą swoją działalność na terenie Polski. Kwota, która przypada do wykorzystania na jednego pracownika wynosi około 12 900 zł.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z KFSu?

Środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku przeznaczone są na wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie zawodach deficytowych. Informacje o tym, który powiat kwalifikuje się do otrzymania dofinansowania szkoleń w zawodzie florysty znajdują się pod linkiem poniżej

 

 

 

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

W celu uzyskania dofinansowania, pracodawca/właściciel firmy musi złożyć wniosek do powiatowego urzędu pracy (PUP-u). Jako Floral Academy chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu wniosku, przygotujemy dedykowany harmonogram oraz zarekomendujemy szkolenia, z których możesz skorzystać.

Floral Academy od lat prowadzi florystyczne szkolenia dla pracowników oraz pracodawców. Ze środków KFS mogą korzystać osoby chcące przeprowadzić szkolenia florystyczne, związane z metamorfozą kwiaciarni, szkoleniami marketingowymi i z zakresu nowoczesnej komunikacji (facebook, social media).

Nabór wniosków jest powtarzany do wyczerpania limitu środków KFS przyznanego dla danego powiatu. 

Pamiętaj, że Floral Academy chętnie pomoże Ci w przygotowaniu wniosku i wyjaśnieniu większości zagadnień związanych z finansowaniem KFS. Skontaktuj się z nami telefonicznie i zgłoś chęć udziału w projekcie wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego opiekun Floral Academy skontaktuje się z Tobą następnego dnia.

 

 

TWÓJ PLAN DZIAŁANIA

Szkolenia dofinansowane z KFSu nie wymagają wyjątkowo trudnych przygotowań i wypełniania skomplikowanych formularzy. Procedura wsparcia nie jest czasochłonna, natomiast wymaga zazwyczaj szybkiego działania - czyli złożenia wniosku w krótkim czasie od momentu ogłoszenia dostępności środków na finansowanie szkoleń przez PUP.

 

 

 

ORGANIZATOR SZKOLEŃ

GREEN FLORAL DESIGN PIOTR SEKUNDA jest instytucją szkoleniową, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.14/00186/2017.

podaj email:

lub/i telefon