FA CAMPUS

NOWA LOKALIZACJA

Od 3 kwietnia 2018 roku nasz florystyczny Kampus ma nową lokalizację - w PARKU ROZWOJU przy ulicy Konstruktorskiej 12. To przyjazne miejsce z "Zieloną Wizją" - filozofią, którą wspiera naturę i promuje codzienne dbanie o środowisko. Jesteśmy dumni, że Park Rozwoju posiada certyfikat BREEEM na poziomie Excellent, który jest obecnie najwyżej cenionym proekologicznym systemem oceny budynków niemieszkalnych w Europie. 

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dotrzeć do nas zerknij na naszą MAPĘ.

 

WYPOSAŻONY I PRESTIŻOWY

Specjalnie dla studentów i uczestników szkoleń Floral Academy stworzyliśmy profesjonalny, dedykowany kampus florystyczny, na który składają się:

    •    strefa warsztatowa wraz z pełnym zapleczem technicznym,

    •    strefa seminaryjna,

    •    strefa galeryjna,

    •    biblioteka florystyczna oraz strefa relaksu.

Cieszymy się, że dzięki zaangażowaniu partnerów powstało komfortowe miejsce, gdzie możemy dzielić się naszą florystyczną wiedzą wynikającą z wieloletniego doświadczenia. 

To miejsce to przede wszystkim spotkania z kwiatami, z ciekawymi ludźmi, ze sztuką. Naszym celem jest promowanie florystyki, wspierane poprzez indywidualny kontakt z najlepszymi florystami i ekspertami w Polsce. Z przyjemnością będziemy poznawać potrzeby polskich florystów lub tych, którzy myślą aby na dłużej związać się z roślinami i kwiatami w przyszłości. 

podaj email:

lub/i telefon