LETNI BIZNES BOX

O SZKOLENIU

Jak co roku proponujemy nasze letnie indywidualne szkolenia "na życzenie" dla profesjonalistów! Letni czas to doskonały okres na pozytywne zmiany, własny rozwój florystyczny i poznanie mistrzowskiej wiedzy Piotra. Teraz to właśnie Wy decydujecie o tematyce warsztatów. Możecie poglębiać swoją wiedzę dotyczącą florystyki ślubnej i już intensywnie myśleć o sezonie 2019 lub też przygotować się do czasu florystyki okazjonalnej (Wszystkich Świętych, Boże Nardzenie). Szkolenie możecie zamówić dla siebie lub dla grupy florystów lub pracowników kwiaciarni. 

Dodatkowo w ramach LETNIEGO BIZNES BOXU proponujemy metamorfozę kwiaciarni, podczas której zwrócimy szczególną uwagę na to jak:

  • Dobierać i prawidłowo eksponować produkty,
  • Jakie kompozycje oferować swoim klientom,
  • Czego się wystrzegać i unikać,
  • Współnie przeprowadzimy rearanżację wnętrza,
  • Pomożemy w doborze florystycznych akcesoriów i ciekawych dodatków florystycznych.

Ale to nie wszystko - ponieważ w opcjach BIZNES będziemy rozmawiać o budowaniu lokalnej oferty florystycznej, stworzeniu konkurencyjnego portfolio produktowego i nowoczesnych lokalnych działaniach marketingowych, min.: na facebook'u i instagramie.

Cenimy fakt, że to Wy wiecie najwięcej o zachowaniach waszych klientów i ich kwiatowych potrzebach. To dla nas punkt wyjścia, ale podpowiemy również jak zwiększyć konkurencyjność i atrakcyjność waszej kwiaciarni. 

 

MIEJSCE SZKOLENIA

Krok po kroku:
  • Wybierzcie tematykę szkolenia,
  • Skonsultujcie z nami dostępny termin spotkania,
  • Prześlijcie zdjęcia kwiaciarni,
  • Czekajcie na nasze spotkanie i cieszcie się nową florystyczną wiedzą.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

Cała Polska

 

SZCZEGÓŁY

TRENERZY / Piotr Sekunda i Michał Hibner

TERMIN / od czerwca do końca sierpnia

GRUPA / właściciele kwiaciarni i pracowni florystycznych

CENY / 

OPCJA BASIC 2490 PLN brutto* - jednodniowe szkolenie dla 1 osoby z metamorfozą kwiaciarni
OPCJA BIZNES 3690 PLN brutto* - jednodniowe szkolenie dla grupy maksymalnie 3 osób z metamorfozą kwiaciarni oraz konsultacją biznesowo-rozwojową
OPCJA BIZNES BOX 4490 PLN brutto* - jednodniowe szkolenie dla grupy maksymalnie 6 osób z metamorfozą kwiaciarni oraz konsultacją biznesowo-rozwojową

* Ceny nie zawierają: kosztów materiałów florystycznych oraz kosztów dojazdu na miejsce

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon