KOMPOZYCJE FUNERALNE | KWIATY SZTUCZNE

O SZKOLENIU

Zapraszamy na jedyne w tym roku spotkanie, na którym podejmiemy kompozycje funeralne z kwiatów sztucznych, dodatków naturalnych i suszu. 

Warszatowe szkolenie stworzyliśmy szczególnie z myślą o tych, którzy poszukują nowoczesnych, ale jednocześnie funkcjonalnych i "zrozumiałych florystycznie" rozwiązań dla każdego klienta. 

Przygotujemy asymetryczne i symetryczne formy dostosowane do form pomników. Zaproponujemy kompozycje, które odświeżą Wasze portfolio a przede wszystkim zostaną zauważone przez klientów. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału i naszych autorskich rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu zaprojektujemy nie tylko wieńce ale również inne dekoracje funeralne z kwiatów sztucznych oraz poruszymy temat aranżacji funeralnych w naczyniach.

Na szkoleniu wykorzystamy także sezonowe materiały, w tym naturalne pędy, które połączymy z kwiatami sztucznymi. Będziemy wykorzystywać dostępne na rynku półprodukty, które dzięki kilku krokom będą wyglądały oryginalnie przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta.

 

PO SZKOLENIU

Samodzielnie stworzysz kompozycje funeralne z kwiatów sztucznych, nauczyć się efektywnie korzystać z kwiatowego materiału. Udoskonalisz swój warsztat o kompozycje łączące gotowe półprodukty z suszem i naturalnymi elementami.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda 

TERMIN / 3 października 2018 (środa: 9:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 690 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon