KOMPOZYCJE FUNERALNE | WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

O SZKOLENIU

Florystyka funeralna jest jedną z najważniejszych części florystycznego rzemiosła. Coraz częściej wśród klientów i florystów istnieje potrzeba nowoczesnych, odświeżonych koncepcji i aranżacji. Nie przeczymy potrzebie posiadania klasycznej wiedzy, ale jednocześnie staramy się zwrócić uwagę na rozwiązania dostosowane do obowiązującej estetyki, świadczące o naszym nieustannym rozwoju.

W trakcie naszego warsztatowego szkolenia przygotujemy bukiet wiązany w ręku, który staje się coraz badziej popularnym wśród klientów, drugą propozycją będzie klasyczna wiązanka na florecie. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału roślinnego i naszych autorskich - niezmiernie funkcjonalnych rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu dodatkowo zaprojektujemy kwiatowe wieńce oraz inne dekoracje związane z ceremonią pogrzebową, m.in: dekoracyjne kompozycje w formie "poduszek" oraz inne kompozycje nagrobne. Wszystkie aranżacje zostaną przygotowane z myślą o zbliżającym się dniu Wszystkich Świętych. Dzięki dużej dawce profesjonalej wiedzy zainspirujecie się również do tworzenia własnych rozwiązań dla klientów.

Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które zawsze będą popularne, ale na naszym szkoleniu zwrócimy szczególną uwagę na zupełnie nowy sposób prezentacji! 

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie będziesz tworzyć kompozycje nagrobne zarówno te przeznaczone do oferty w dniu Wszystkich Świętych jak również całoroczne. Zainspirujesz się do tworzenia nowych form, odświeżonych ale wciąż klasycznie się prezentujących kompozycji. 

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda 

TERMIN / 26 września 2018 (środa: 9:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 690 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon