KWIATY SZTUCZNE | WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

O SZKOLENIU

W trakcie tego szkolenia przedstawimy nasze rozwiązania dotyczące florystyki nagrobnej przy wykorzystaniu kwiatów sztucznych oraz suszu roślinego. Szkolenie stworzyliśmy szczególnie z myślą o tych, którzy poszukują nowoczesnych, ale jednocześnie funkcjonalnych i "zrozumiałych florystycznie" rozwiązań dla każdego klienta. 

Przygotujemy asymetryczne i symetryczne formy dostosowane do form pomników. Zaproponujemy kompozycje, które odświeżą Waze portfolio a przede wszystkim zostaną zauważone przez klientów. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału i naszych autorskich rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu zaprojektujemy nie tylko wieńce ale również inne dekoracje funeralne z kwiatów sztucznych.

Na szkoleniu wykorzystamy także sezonowe materiały, w tym naturalne pędy, które połączymy z kwiatami sztucznymi. Będziemy wykorzystywać dostępne na rynku półprodukty, które dzięki kilku krokom będą wyglądały oryginalnie przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta.

 

PO SZKOLENIU

Poznasz autorskie techniki do tworzenia form funeralnych! Zainspirujesz się pomysłami, poznasz tajniki praktycznych rozwiązań do wykorzystania w codziennej pracy florysty. Umiejętnie wykorzystasz dostępne półprodukty oraz kwiaty sztuczne, które dzięki kilku krokom staną się oryginalną ofertą dla Twoich klientów.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 30 września 2018 (niedziela 10:00-16:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN brutto

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon