LASY | NACZYNIA | KONSTRUKCJE

O SZKOLENIU

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Seminar Class, na którym podejmiemy tematykę lasów w szkle, florystycznych konstrukcji do aranżacji w naczyniach oraz flowerboxów.

Czy wiesz jak stworzyć kompozycję w naczyniu? Na pierwszy rzut oka to łatwa aranżacja, ale czy oby na pewno? Jak przygotować kompozycję, która będzie wyglądała pięknie a jednocześnie nie będzie potrzebna do jej stworzenia imponująca ilość roślin?

Z przyjemnością opowiemy jak prawidłowo eksponować rośliny w naczyniach. Wspólnie przygotujemy zielone lasy i nasadzenia w szkle. Za pomocą dostępnych narzędzi, kilku mistrzowskich wskazówek Piotra poznacie łatwe metody na tworzenie autorskich lasów w szkle. Pokażemy Wam jak w szybki sposób odmienić kwiatowe standardowe aranżacje za pomocą szklanych naczyń. 

Na naszym letnim szkoleniu wspólnie zastanowimy się jak prawidłowo i efektownie dobierać kwiaty i rośliny do flowerboxów. Pokażemy jak przygotować pudełko do wykonania kompozycji a przede wszystkim jak wykonać aranżację zgodnie z rzemiosłem. Udowodnimy, że kompozycje z wielu gatunków kwiatów wyglądają o wiele bardziej zjawiskowo niż te bardzo jednorodne. Właśnie w takich rozwiązaniach będziecie mogli znaleźć swoją przewagę nad konkurencją.

Specjalnie dla Was przygotujemy również rozwiązania konstrukcyjne do kompozycji w naczyniach.  Stworzymy bazy, które ułatwią pracę z roślinami, sprawią, że Wasze aranżacje będą bardziej efektowne. Wszystkie propozycje będziecie mogli wykorzystać z myślą o przestrzeniach biznesowych i ślubnych. Każdy znajdzie tu rozwiązania dla siebie i dla swojego biznesu. 

Podczas szkolenia Seminar Class PLUS* pod florystyczną opieką Piotra Sekundy przygotujecie wyjątkowe lasy w szkle, które będziecie mogli zabrać ze sobą!

 

PO SZKOLENIU

Nauczycie się tworzyć prawidłową kwiatową formę na przygotowanej konstrukcji. Poznasz efektowne metody działania z roślinami w naszadzeniach w szklanych naczyniach. Umiejętnie będziesz posługiwał się kwiatami we flowerboxach.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 19 sierpnia 2018 (niedziela: 10:00-15:30 i 16:00-17:30 w opcji PLUS*)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 290 PLN lub 490 PLN w opcji PLUS*

W CENIE / dyplom oraz FA cafe, w opcji PLUS: materiał florystyczny oraz narzędzia

* ilość dostępnych miejsc dla 12 uczestników

 

 
 
 

podaj email:

lub/i telefon