BUKIETY ŚLUBNE / BOHO

O SZKOLENIU

Jednym z najsilniejszych trendów obowiązujących od kilku sezonów w projektowaniu ślubu jest styl boho. To szkolenie rekomendujemy osobom początkującym lub tym, które pragną usystematyzować swoją florystyczną wiedzę. Delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje.

Tym razem z Sylwią Leszczyńską wspólnie przygotujecie ślubne bukiety w stylu boho (bohema /z fr./=cyganeria). Lekkie, pełne powietrza bukiety to te elementy, które będą gościć na naszym spotkaniu.

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne dekoracje w stylu boho. Dzięki temu Wasze propozycje będą wyróżniały się spośród konkurencyjnych produktów.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny i zapoznamy Was z najnowszymi propozycjami kwiatów i roślin!

 

PO SZKOLENIU

Poznasz metody na przygotowanie ślubnych bukietów wiązanych w ręku w stylu BOHO. Nauczysz się pracować z materiałem roślinnym oraz poznasz profesjonalne techniki przedłużania trwałości roślin.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Sylwia Leszczyńska

TERMIN / 5 sierpnia 2018 (niedziela: 9:00-17:00)

GRUPA / początkująca

CENA / 490 PLN brutto

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon