SUMMER CAMP

O SZKOLENIU

Z myślą o tych, którzy cenią wyjątkową atmosferę, poszukują inspiracji i chcą spędzić czas w sposób efektywny florystyczne przygotowaliśmy to 3 dniowe spotkanie florystyczne. Właśnie teraz łączymy 6 lat naszego doświadczenia we Floral Academy, pasję do florystyki oraz możliwość kształcenia wg autorskich pomysłów Piotra Sekundy. Dziś możemy Wam zaoferować to co najcenniejsze w naszym szkoleniowym projekcie: najwyższy poziom łączony z naszym praktycznym doświadczeniem oraz realną jakością. 

Wspólnie przygotujemy nowoczesne rozwiązania florystyczne i projekty bukietów spływających, które będziecie mogli zaproponować Waszym klientom. Przedstawimy nasze pomysły na florystyczne dekoracje, które wykorzystacie w Waszej codziennej pracy. Wspólnie zajmiemy się dekoracją 2 rodzajów ślubnych tortów, zaproponujemy nasze rozwiązania dekoracji kieliszków dla Państwa Młodych oraz kwiatowych rożków dla gości weselnych. Dopełnieniem florystycznego programu będą dekoracje w formie poduszek na obrączki dla Młodej Pary.

To spotkanie, na którym połączymy autorski program florystyczny Piotra Sekundy, z najnowszymi trendami ślubnymi, potrzebami Par Młodych /w tym finansowymi możliwościami/ i mistrzowskim rzemiosłem. 

Skorzystajcie z wyjątkowej wiedzy, którą możecie wykorzystać w 100% w praktyce i Waszych działaniach.

Ale to nie wszystko, ponieważ z chęcią podzielimy się z Wami naszą wiedzą biznesową. Opowiemy jak rozmawiać z klientami, jak proponować nasze rozwiązania, żeby efektywnie rozwijać biznes. Skupimy się na nowoczesnych kanałach komunikacji (facebook, pinterest, instagram) i wspólnie skalkulujemy przykładowy ślubny projekt. Pokażemy Wam, że możecie korzystać z wielu bezpłatnych narzędzi, które zwiększą efektywność ślubnych działań.

 

ZAKRES TEMATYCZNY ZAJĘĆ

 • ZAJĘCIA PRAKTYCZNE /16 godzin/:
  • Bukiety ślubne spływające;
  • Dekoracje tortów weselnych, kieliszków oraz kwiatowe rożki;
  • Poduszki pod obrączki;
    
 • ZAJĘCIA BIZNESOWE /8 godzin/:
  • ​Obsługa klienta i budowanie ofert;
  • Kalkulacja projektu ślubnego;
  • Narzędzia marketingowe nowoczesnego florysty;
  • Facebook i social media;
  • Bezpłatne aplikacje wspierające rozwój Twojego biznesu.
    

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENERZY / Piotr Sekunda oraz Michał Hibner

TERMIN / 24-26 lipca / (wtorek-czwartek: 9:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 1190 PLN brutto (płatność jednorazowa) lub 1200 PLN brutto ( płatność w 2 ratach po 600 PLN: 1 rata - nie później niż 5 dni od momentu rezerwacji miejsca, 2 rata - do 20 lipca)

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon