BUKIETY / KONSTRUKCJE

O SZKOLENIU

Spotkajcie się z Małgorzatą Szymioł - Międzynarodową Mistrzynią Polski 2014 we Florystyce i poznajcie perfekcyjne projekty bukietowych konstrukcji!

Nie ma gotowego przepisu ale jest technika, którą macie okazję poznać podczas naszego jednodniowego spotkania! Chętnie zaprezentujemy jak tworzyć formy skrętoległe i pokażemy na co zwracać szczególną uwagę. Będziemy mówić o tym co w praktyce oznacza wyważony bukiet i dlaczego jest to tak istotne dla profesjonalnego florysty. 

Na szkoleniu zaproponujemy nasze kreatywne rozwiązania i pomysły na konstrukcje pod bukiety, które będziecie mogli zaproponować Waszym klientom w kwiaciarni

Przedstawimy nasze koncepcje na wykorzystanie ciekawych materiałów, idealnie nadających się do florystycznych baz pod bukiety. Ale to nie wszystko! Pokażemy Wam jak w łatwy i interesujący sposób sprawić, żeby bukiet wyglądał ciekawie bez potrzeby wykorzystywania dużej ilości materiału florystycznego.

Podczas szkolenia dowiecie się jak prawidłowo dobierać kolory i jak stworzyć bukiet z efektem WOW! Gwarantujemy, że Wasi klienci natychmiast zauważą różnicę! Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody i będziecie mogli wykorzystywać je przez cały rok.

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie zbudujesz różnego rodzaju konstrukcje pod bukiety okolicznościowe a swoją wiedzę wykorzystasz w codziennej praktyce!

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Małgorzata Szymioł

TERMIN / 1 sierpnia 2018 (środa 9:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 590 PLN brutto / early bird do dnia 30.06.2018

690 PLN brutto / od dnia 1.07.2018

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 
 

podaj email:

lub/i telefon