BUKIETY 50/100

O SZKOLENIU

Spotkajcie się z Małgorzatą Szymioł - Międzynarodową Mistrzynią Polski 2014 we Florystyce i poznajcie metody na przygotowanie klasycznych bukietów okolicznościowych!

Nie ma gotowego przepisu ale jest technika, którą macie okazję szlifować podczas naszego spotkania Master Class! Chętnie sprawdzimy jak tworzycie formy skrętoległe i pokażemy na co zwracać szczególną uwagę. Będziemy mówić o tym co w praktyce oznacza wyważony bukiet i dlaczego jest to tak istotne dla profesjonalnego florysty. Podczas szkolenia dowiecie się jak prawidłowo dobierać kolory i jak stworzyć bukiet z efektem WOW! A dodatkowo pokażemy Wam jak powienien wyglądać idealny bukiet za 50 i 100 złotych. Wszystkie nasze propozycje będą idealnymi dla Waszych klientów, a inspiracje warsztatowe wykorzystacie w swojej codziennej pracy.

Gwarantujemy, że Wasi klienci natychmiast zauważą różnicę! Wykorzystamy letnie, polskie sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody! 

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie zbudujesz bukiet okolicznościowy korzystając z pięknych polskich roślin. Poznasz rzemiosło florystyczne a skrętoległość nie będzie Ci już sprawiała problemów!

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Małgorzata Szymioł

TERMIN / 31 lipca 2018 (wtorek 9:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 590 PLN brutto / early bird do dnia 30.06.2018

690 PLN brutto / od dnia 1.07.2018

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 
 
 

podaj email:

lub/i telefon