WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH / WARSZAWA

O SZKOLENIU

Spotkanie przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy pragną odświeżyć swoje florystyczne pomysły i poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, które z pewnością wykorzystacie w codziennych projektach w kwiaciarniach i pracowniach florstycznych. W trakcie naszego szkolenia Piotr Sekunda przedstawi rozwiązania dotyczące florystyki nagrobnej przy wykorzystaniu kwiatów i roślin żywych oraz dodatków w postaci suszu i innych materiałów naturalnych. Gwarantujemy, że szkolenie będzie doskonałą inspiracją do tworzenia kompozycji funeralnych, nie tylko tych, które przeznaczone są na dzień Wszystkich Świętych - będzie można je wykrozystać przez cały rok.

Przygotujemy asymetryczne i symetryczne formy dostosowane do form pomników. Pokażemy jak przygotować m.in.: kompozycje w naczyniach, różne rodzaje wianków i półwianków oraz mniej standardowe dekoracje. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału i naszych autorskich rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu wykorzystamy również kwiaty i dodatki sztuczne.

Dodatkowo podczas naszego spotkania będziemy wykorzystywać dostępne na rynku półprodukty, które dzięki kilku krokom będą wyglądały oryginalnie przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta.

Kolejny krok zależy od Ciebie! Spotkaj się z nami na Seminar Class w wyjątkowej cenie!

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia kompozycji funeralnych z roślin naturalnych, suszu i kwiatów sztucznych. Poznasz metody na tworzenie klasycznych i nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych związanych z florystyką funeralną.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 23 września 2018 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN 

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 
 

podaj email:

lub/i telefon