WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH | WARSZAWA

O SZKOLENIU

Spotkanie przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy pragną odświeżyć swoje florystyczne pomysły i poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań we florystyce pogrzebowej. W trakcie naszego szkolenia przedstawimy rozwiązania dotyczące florystyki nagrobnej przy wykorzystaniu kwiatów i roślin żywych oraz dodatków w postaci suszu i innych materiałów naturalnych. Gwarantujemy, że szkolenie Seminar Class będzie doskonałą inspiracją do tworzenia kompozycji funeralnych, nie tylko tych, które przeznaczone są na dzień Wszystkich Świętych - będzie można je wykorzystać przez cały rok. 

Przygotujemy asymetryczne i symetryczne formy dostosowane do form pomników. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału i naszych autorskich rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu zaprojektujemy nie tylko wieńce ale również inne dekoracje funeralne. 

Dodatkowo podczas naszego spotkania będziemy wykorzystywać dostępne na rynku półprodukty, które dzięki kilku krokom będą wyglądały oryginalnie przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta.

 

PO SZKOLENIU

Poznasz autorskie techniki do tworzenia form funeralnych! Zainspirujesz się pomysłami, poznasz tajniki praktycznych rozwiązań do wykorzystania w codziennej pracy florysty. Umiejętnie wykorzystasz dostępne półprodukty, które dzięki kilku krokom staną się oryginalną ofertą dla Twoich klientów.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 7 października 2018 (niedziela 10:00-16:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN brutto

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon