BUKIETY ŚLUBNE

O SZKOLENIU

Ślubna klasyka - jesteśmy na tak! Dla każdego profesjonalnego florysty bukiety ślubne powinny być przyjemnością! Dlatego też na naszym majowym Seminar Class zaproponujemy rozwiązania, które najczęściej poszukiwane są przez Panny Młode. Przygotujemy perfekcyjne bukiety klasyczne: okrągły i spływający, ponieważ to jedne z najpopularniejszych rozwiązań w sezonie ślubnym. Zaprezentujemy je w wersji klasycznej ale również nieco bardziej nowoczesnej, rozbudowanej, tak, żeby każdy z naszych uczestników mógł zapoznać się z najbardziej pożądaną techniką i stylem.

Mistrzowskie pomysły Piotra Sekundy pozwalają na tworzenie wyjątkowych bukietów z nowymi udoskonaleniami. Naszym zdaniem jednym z najważniejszych elementów jest komfortowa i efektywna praca. Rozwiejemy Wasze wątpliwości dotyczące łączenia poszczególnych gatunków roślin i wspólnie zadamy sobie pytanie czy styl BOHO ma jednak jakieś zasady? Przede wszystkich pokażemy Wam jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować bukiet dla Panny Młodej i jak sprawić, żeby przy wykorzystaniu zaledwie kilku wyjątkowych gatunków osiągnąc efekt wow. Dzięki temu Wasze propozycje będą wyróżniały się spośród konkurencyjnych produktów.

Zaprezentujemy nasze autorskie techniki wykonania, pokażemy jak prawidłowo wykorzystywać mikrofon, zaproponujemy bukiet z naturalnymi łodygami.

Zaprezentujemy kilka naszych rozwiązań! Opowiemy o nich z przyjemnością! 

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia bukietów ślubnych w różnych stylach. Sprawnie będziesz się poruszać wśród technik florystycznych, zapoznasz się z nowoczesnym rozwiązaniami, które usprawnią Twoją codzienną pracę i pomogą szybko i efektywnie tworzyć rozwiązania dla Panny Młodej. Poznasz metody na przedłużenie trwałości roślin i bukietów.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

Wrocław, miejsce szkolenia podamy 2 tygodnie przed spotkaniem!

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 8 lipca 2018 (niedziela: 10:00-15:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 
 
 

podaj email:

lub/i telefon