SUKULENTY / ŚLUBNIE

O SZKOLENIU

We Floral Academy to zupełna nowość! To szkolenie powstało z potrzeby zmian, jakie zachodzą w ślubnych aranżacjach! Coraz częściej spotykamy się z bardziej odważnymi Pannami Młodymi, które zauroczone kolorystyką i formą decydują się na nowoczesne i dotąd niespotykane bukiety ślubne z dodatkiem sukulentów. Jak wiemy wszyscy, małe detale sprawiają, że kompozycja staje się ciekawa, nabiera stylu i określa charakter Panny Młodej. Na naszych zajęciach z przyjemnością pokażemy na co zwrócić szczególną uwagę budując ślubny bukiet, w jakich miejscach dodawać sukulenty aby wykorzystać ich potencjał i nie zatracić kompozycji. 

Piotr Sekunda przestawi swoje inspiracje dotyczące kwiatowo-sukulentowych połączeń, wskaże jakie połączenia kolorystyczne są najbardziej efektowne i sprawią, że Wasze aranżacje będą zjawiskowe. Zdradzimy sekrety mocowania różnych odmian i pokażemy jak wykorzystać trwałość tych roślin. Przygotujemy również przypinki dla Pana Młodego oraz bransolety

Pokażemy również, że roślinny minimalizm czasami znaczy wiele więcej niż rozbudowane kwiatowe kompozycje. 

Floral Academy - bądź o krok przed innymi!

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia ślubnych propozycji z sukulentami, umiejętnie dobierzesz materiał florystyczny i poznasz metody na trwałe rozwiązania dla klientów.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3


SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda 

TERMIN / 1 lipca 2018 (niedziela 10:00-16:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 
 
 

podaj email:

lub/i telefon