ZŁOTA ZIELEŃ

O SZKOLENIU

Specjalnie dla Was - profesjonalnych florystów tworzymy szkolenia, które sprawią, że posiądziecie konkurencyjną wiedzę - z pewnością do wykorzystania w biznesie. Piotr Sekunda zaprasza na zielone, kwiatowo-roślinne szkolenie warsztatowe z dużą dawką złotych inspiracji, pełnych blasku i nowego tchnienia.

Światowy trend łączenia zieleni ze złotem dociera i do nas, coraz częściej poszukiwany przez ślubnych klientów oraz scenografów. Na naszym spotkaniu zaproponujemy ślubny bukiet w zupełnie nowej odłonie oraz floralną biżuterię. Elementy te będą naturalnym uzupełnieniem florystycznych kompozycji, na których się skupimy podczas tego spotkania. Wspólnie stworzymy małe kompozycje na stoły koktajlowe, większe, niższe i wysokie kwiatowe rozwiązania na stoły. Przygotujemy również duże formy do ślubnych przestrzeni, kompozycje w naczyniach oraz wiszące elementy scenografii.

Co ważne, wspólnie zaaranżujemy stoły, tak, żeby każdy z uczestników mógł sprawdzić jak ważne jest połączenie kwiatowych kompozycji z uzupełniającymi je nieflorystycznymi elementami dekoracyjnymi. 

Większość stworzonych kompozycji będzie miała bardzo uniwersalny charakter, ze względu na kolorystyczne połączenia. Dzięki temu z łatwością wykorzystacie je również do przygotowania oprawy florystycznej eventów, dekoracji okazjonalnych, rozwiązań dla hoteli i restauracji.

Zapraszamy na jedyne takie szkolenie - wyłącznie we Floral Academy, z Piotrem Sekundą!

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie będziesz łączył zieleń z kolorem złotym, stworzysz uniwersalne kwiatowo-roślinne dekoracje, które wykorzystasz w ofercie dla swoich klientów. Nauczysz się pracować ze złotym kolorem i będziesz wiedział w jaki sposób nadać zieleni złoty odcień.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda 

TERMIN / 22-23 maja 2018 (wtorek-środa 9:00-17:00)

GRUPA / średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 990 PLN brutto (płatność jednorazowa) lub 1000 PLN brutto ( płatność w 2 ratach po 500 PLN: 1 rata - nie później niż 5 dni od momentu rezerwacji miejsca, 2 rata - do dnia 15 maja 2018)

W CENIE / materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 
 

podaj email:

lub/i telefon