MARTINÓWKA W NOWEJ ODSŁONIE

O SZKOLENIU

Nasze kolejne szkolenie Seminar Class o tematyce ślubnej jest odpowiedzią na potrzeby florystów, którzy przygotowują kompozycje ślubne do przestrzeni weselnych. Jednym z najbardziej popularnych naczyń jest tzw.: Martinówka, która od dobrych kilku sezonów króluje na stołach w całej Polsce. Dekoracja na tym typie naczynia, mniej lub bardziej profesjonalnie wykonywana, niezmiennie cieszy się powodzeniem. Tajemnica tej aranżacji ukryta jest w nieinwazyjnym kształcie, dzięki któremu goście siedzący na przeciwko mogą się bez przeszkód komunikować. Dodatkowym argumentem jest zazwyczaj atrakcyjna cena tego rodzaju kompozycji, którą oferuje się Państwu Młodym.

Wiemy, że każdy prowadzący firmę, pragnie żeby jego ofera wyróżniała się spośród innych konkurencyjnych, była zjawiskowa i odświeżona. Właśnie z myślą o tych florystach przygotowaliśmy nasze spotkanie. Na naszym szkoleniu poznacie nowe pomysły Piotra Sekundy na kwiatowe realizacje w Martinówkach, pokażemy i wspólnie zaprojektujemy zupełnie nowe formy dekoracji w oparciu o nowe rozwiązania techniczne, które usprawnią Waszą codzienną pracę. Pokażemy, że kompozycje tego typu można zaprojektować inaczej i gwarantujemy, że Wasze naczynia powrócą do łask. 

 


PO SZKOLENIU

Na nowo spojrzysz na tradycyjną Martinówkę, zainspirujesz się do tworzenia odmienionych kompozycji. Poznasz metody na kwiatowe nowoczesne kompozycje w naczyniach, które już masz. Sprawisz, że Twoja oferta będzie odmieniona i inna od konkurencji.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3


SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda 

TERMIN / 10 czerwca 2018 (niedziela 10:00-16:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN lub 490 PLN w opcji PLUS

W CENIE / dyplom oraz FA cafe, w opcji PLUS: materiał florystyczny oraz narzędzia

 

 
 
 
 

podaj email:

lub/i telefon