PANNA MŁODA

O SZKOLENIU

Dzień dobry Gdańsk! Zupełnie wyjątkowo, pierwszy raz we Floral Academy proponujemy kompleksowe szkolenie dotyczące florystycznej oferty dla Panny Młodej. Na naszym spotkaniu Piotr Sekunda zaprezentuje swoje autorskie koncepcje wykonania ślubnych bukietów w różnych stylach i technikach: spływającego, okrągłego - układanego w ręku oraz bukietu amerykańskiego. Pokażemy Wam w jaki sposób budować konstrukcje, jak dobierać materiał techniczny i kwiatowy. Zwrócimy uwagę na to jak zachować świeżość bukietu przez dłuży czas i jakie metody tworzenia bukietów są najbardziej biznesowo przyjazne dla profesjonalisty. 

To również bardzo dobry czas na spotkanie z Piotrem, żeby wyjaśnić najbardziej nurtujące Was zagadnienia. Ale to nie wszystko. Podczas naszego gdańskiego spotkania zaprezentujemy projekty ślubnej floralnej biżuterii, przygotujemy m.in.: bransolety, naszyjniki oraz wpinki do włosów. Po raz pierwszy zaprezentujemy pomysły na niestandardowe dekoracje głowy /fascynatory/, które będziecie mogli zaproponować Waszym klientkom, poszukującym oryginalnych i wyjątkowo zjawiskowych rozwiązań.

Uzupełnieniem naszego seminarium będą propozycje wianków i półwianków dla Panien Młodych. Zapraszamy Was na pierwsze tak kompleksowe szkolenie z florystycznymi elementami ślubnymi. Do zobacznia!

 

PO SZKOLENIU

Poznasz autorskie techniki na ślubne bukiety w wykonaniu Piotra Sekundy! Zainspirujesz się pomysłami, poznasz tajniki praktycznych rozwiązań do wykorzystania w codziennej pracy florysty.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

STARTER
Lęborska 3B, Gdańsk
Sale: Gdańsk&Sopot

 

SZCZEGÓŁY

TRENER / Piotr Sekunda

TERMIN / 3 czerwca 2018 (niedziela 10:00-15:00)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA / 290 PLN brutto

W CENIE / dyplom oraz FA cafe

 

 
 
 
 

podaj email:

lub/i telefon