WIANKI KOMUNIJNE

O SZKOLENIU

Przed Wami mistrzowskie wianki komunijne oraz biżuteryjne propozycje! Pokażemy pomysły na klasyczne wianuszki i wianki, oraz bardziej nowoczesne formy dla dziewcząt. Skupimy się przede wszystkim na prawidłowych technikach wykonania, pokażemy jakich błędów unikać i na co należy zwracać szczególną uwagę pracując nad formą idealną. Będziecie mieli okazję zapoznać się z ciekawymi i praktycznymi rozwiązaniami, które są bardzo istotne podczas przygotowywania wianków.

Będzie wiele praktycznych porad dotyczących odpowiedniego doboru materiału roślinnego oraz sposobów na zachowanie atrakcyjnego wyglądu przez długi czas.

Zaprezentujemy autorskie techniki wykonania elementów biżuteryjnych: bransolet i naszyjników. Gwarantujemy, że nasze rekomendacje będziecie mogli wykorzystać również podczas przygotowywania klasycznych większych kwiatowych wianków. Dodatkowo wspólnie stworzymy przypinki dla chłopca.

Podejmiemy temat dekoracji świecy i nie zabraknie również interesujących rozwiązań dekoracji stołów. To wszystko po raz pierwszy w tym sezonie we Floral Academy!

Spotkaj się z Piotrem Sekundą na zaaansowanym szkoleniu Master Class!

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie zaprojektujesz każdy wianek, poznasz metody pracy z roślinami, które najbardziej się sprawdzają w wiankowych propozycjach. Nauczysz się profesjonalnie projektować małe i zjawiskowe formy, wykorzystywać materiał roślinny i poznasz metody na zachowanie atrakcyjnego wyglądu kompozycji przez dłuższy czas.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 18 kwietnia 2018 (środa 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA: 690 PLN brutto

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

 

podaj email:

lub/i telefon