BOHO / ARANŻACJE ŚLUBNE II

O SZKOLENIU

To nasze kolejne szkolenie, które proponujemy jako profesjonalną kontynuację szkolenia BOHO/Bukiety ślubne, w odpowiedzi na wyjątkowo popularny styl boho. Delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje. Tym razem we Floral Academy wspólnie przygotujemy ślubne aranżacje do dużych przestrzeni, m.in.: kompozycje do sal weselnych, aranżacje stołów i przestrzeni za stołami Państwa Młodych oraz popularne kompozycje plenerowe.

Na naszym szkoleniu wykorzystamy zupełną nowość - konstrukcje i naczynia zaprojektowane przez Piotra Sekundę.

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne i atrakcyjne rozwiązania kwiatowe w stylu boho. Wizerunek boho "nieporządku" zamienimy w perfekcyjnie zaplanowane aranżacje, z prawidłowym rozmieszczeniem materiału roślinnego, zachowaniem proporcji i odpowiednim wyważeniem. Udowodnimy, że w profesjonalnej florystyce nic nie dzieje się przypadkowo.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny i zapoznamy Was z najnowszymi propozycjami kwiatów i roślin!

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie zaprojektujesz aranżacje i scenografię w stylu boho, sprawnie będziesz poruszać się w przestrzeniach ślubnych. Nauczysz się profesjonalnie projektować małe i zjawiskowe kompozycje w naczyniach, wykorzystywać materiał roślinny i poznasz metody na zachowanie atrakcyjnego wyglądu kompozycji przez dłuższy czas.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 16 maja 2018 (środa 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENY:

690 PLN brutto / early bird do dnia 15.04.2018

790 PLN brutto / od dnia 16.04.2018

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon