BOHO / BUKIETY ŚLUBNE II

O SZKOLENIU

Jednym z najsilniejszych trendów obowiązujących od kilku sezonów w projektowaniu ślubu jest styl boho. Delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje. Tym razem we Floral Academy wspólnie przygotujemy ślubne rozwiązania w stylu boho (bohema /z fr./=cyganeria) m.in.: dla Panien Młodych. Lekkie, pełne powietrza bukiety, perfekcyjne i delikatne wianki, przypinki dla Pana Młodego to te elementy, które będą gościć na naszym spotkaniu. 

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne i atrakcyjne rozwiązania kwiatowe w stylu boho. Wizerunek boho "nieporządku" zamienimy w perfekcyjnie zaplanowany bukiet ślubny, z prawidłowym rozmieszczeniem materiału roślinnego, zachowaniem proporcji i odpowiednim wyważeniem. Udowodnimy, że w profesjonalnej florystyce nic nie dzieje się przypadkowo.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny i zapoznamy Was z najnowszymi propozycjami kwiatów i roślin!

Spotkaj się z Piotrem Sekundą na zaaansowanym szkoleniu Master Class!

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie zbudujesz ślubny bukiet w stylu boho, sprawnie będziesz poruszać się w aranżacjach dla Panien Młodych i biżuterii floralnej. Nauczysz się profesjonalnie projektować bukiety ślubne i biżuterię, wykorzystywać materiał roślinny i poznasz metody na zachowanie atrakcyjnego wyglądu kompozycji przez dłuższy czas.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 15 maja 2018 (wtorek 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENY:

690 PLN brutto / early bird do dnia 15.04.2018

790 PLN brutto / od dnia 16.04.2018

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon