SCENOGRAFIE ŚLUBNE

O SZKOLENIU

Czy  jesteś profesjonalnym florystą i chcesz się rozwijać w kierunku oferowania kompleksowych usług ślubnych? Poszukujesz nie tylko kwiatowych rozwiązań, ale myślisz o rozwoju swojego biznesu - scenografiach i szeroko pojmowanych dekoracjach przestrzeni?

Może w Twojej głowie wciąż rodzą się nowe pomysły na ślubne przestrzenie, ale do końca nie wiesz jak je zrealizować? Nasze nowe szkolenie zostało przygotowane właśnie z myślą o Tobie! Piotr Sekunda z przyjemnością pokaże uczestnikom tego spotkania, że dekoracje przyjęcia weselnego nie muszą zamykać się do dekoracji stołów dla gości i Państwa Młodych, a ceremoni kościelnej nie musi towarzyszyć kwiatowy szpaler w towarzystwie kompozycji na ołtarzu. 

Na naszym dwudniowym spotkaniu dla profesjonalistów pokażemy, że są łącząc rozwiązania florystyczne i scengraficzne, możemy w znaczący sposób uatrakcyjnić ceremonię i przyjęcie ślubne. Pokażemy, że dzięki kilku dekoratorskim sztuczkom można osiągnąć efekt wow. Będziemy przygotowywać duże ślubne aranżacje, sprawdzimy jaka dekoracja sprawdza się za stołem Państwa Młodych! Wspólnie będziemy dekorować stoły w kilku stylach, sprawdzimy jak przygotować eleganckie karty menu, wizytówki czy też listę gości! Zwrócimy również uwagę na to jak oświetlać przestrzeń i kompozycje aby wydobyć z nich to co najcenniejsze! Tego wszytkiego dowiesz się tego właśnie u nas! 

Dodatkowo podzielimy się z Wami naszymi koncepcjami na wykorzystanie prostych materiałów do stworzenia instalacji florystycznych, przy których z pewnością będą się fotografowali wszyscy goście. Zapytacie jak to wszystko wyglądać będzie w praktyce? Dzięki naszej przestrzeni w Kampusie FA, pokażemy gdzie i jak zaplanować strategiczne miejsca tego rodzaju dekoracji by w 100% wykorzystać ich potencjał.

 

PO SZKOLENIU

Znajdziesz pomysły na rozwój swojego florystycznego biznesu, umiejętnie będziesz posługiwał rozwiązaniami kwiatowo-dekoratorskimi do przestrzeni, w których odbywają się przyjęcia weselne. Zainspirujesz się dodatkami, rozwiązanami technicznymi i poznasz pomysły na praktyczne zastosowanie zupełnie nowatorskich materiałów we florystyce! Gwarantujemy, że Twoje spojrzenie na ślub od momentu naszego szkolenia zmieni się w znaczący sposób, a te elementy, które do tej pory były dla Ciebie wyzwaniem staną się przyjemością.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 24-25 kwietnia 2018 (wtorek i środa: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENY:

990 PLN brutto (płatność jednorazowa) lub 1000 PLN brutto ( płatność w 2 ratach po 500 PLN: 1 rata - nie później niż 5 dni od momentu rezerwacji miejsca, 2 rata - do dnia 20 kwietnia 2018)

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon