TRENDY ŚLUBNE 2018

O SZKOLENIU

Przed Wami wyjątkowe spotkanie Ślubne Trendy 2018, kolejna edycja w tym roku, tym razem spotykamy się w Warszawie.

Piotr Sekunda specjalnie dla Was przygotuje ślubne inspiracje na zbliżacjący się sezon 2018. W programie zobaczycie jak tworzyć m.in: bukiety ślubne oraz biżuterię, aranżacje kwiatowe i dekoracje kościoła a finalnie dekoracje auta. Wspólnie zostanowimy się czy nadchodzący czas będzie obfitował w styl Boho, a może warto zastanowić się już teraz co go zastąpi? To nastąpi po frywolnym kwiatowym stylu? Pokażemy jak efektywnie działać z materiałem roślinnym i czy oby na pewno potrzeba dużej ilości kwiatów, żeby stworzyć interesujące ślubne rozwiązania. Zainspirujemy Was do korzystania z pięknej zieleni, która jest obok nas i opowiemy również o tym jak reagować na potrzeby naszych klientów.

Przygotujemy dla Was zjawiskowe pomysły, nowe udoskonalenia a przede wszystkich zaprezentujemy jak zgodnie z najnowszymi trendami i florystycznym rzemiosłem przygotować kompozycje dla Państwa Młodych. Podpiszemy się pod hasłem, że w prostocie tkwi wyjątkowy potencjał biznesowy... i nowe możliwości.

Kolejny krok zależy od Ciebie! Spotkaj się z nami na Seminar Class!

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia nowoczesnych i pełnych energii kompozycji ślubnych w cenach dostosowanych do możliwości Twoich klientów. Dowiesz się jak prawidłowo pracować z sezonowym materiałem i efektywnie wykorzystać własną pracę w kwiaciarni.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 22 kwietnia 2018 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto

W CENIE - dyplom oraz FA cafe

 

podaj email:

lub/i telefon