BUKIETY MISTRZÓW

O SZKOLENIU

Lato i wspaniałe rośliny, czyli idealny czas na zainspirowanie się mistrzowskimi bukietami! Jeśli chcecie poznać praktyczne metody na przygotowanie okazjonalnych bukietów to nasze szkolenie Seminar Class jest właśnie dla Was. Tym razem na nszym szkoleniu zainspirują Was: Piotr Sekunda oraz Sylwia Leszczyńska.

Chętnie zaprezentujemy jak tworzyć formy skrętoległe i pokażemy na co zwracać szczególną uwagę.Udowodnimy Wam, że w bukiecie nic nie dzieje się przypadkowo a każdy roślinny element powinien być umiejętnie zaplanowany. Ważne jest, żeby profesjonalny florysta nie działał na podstawie przypadków a potrafił zdefiniować każdy swój ruch. Warto również pamiętać, że nie ma gotowego przepisu na stworzenie idealnefo bukietu, ale są techniki, które będziecie mieli okazję poznać podczas naszego jednodniowego spotkania!

Na szkoleniu zaproponujemy również nasze kreatywne rozwiązania i mistrzowskie pomysły na konstrukcje pod bukiety, które będziecie mogli zaproponować Waszym klientom w kwiaciarni

Przedstawimy nasze koncepcje na wykorzystanie ciekawych materiałów, idealnie nadających się do florystycznych baz pod bukiety. Ale to nie wszystko! Pokażemy Wam jak w łatwy i interesujący sposób sprawić, żeby bukiet wyglądał ciekawie bez potrzeby wykorzystywania dużej ilości materiału florystycznego.

Podczas szkolenia dowiecie się jak prawidłowo dobierać kolory i jak stworzyć bukiet z efektem WOW! Gwarantujemy, że Wasi klienci natychmiast zauważą różnicę! Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody i będziecie mogli wykorzystywać je przez cały rok.

Podczas szkolenia Seminar Class PLUS* pod florystyczną opieką Sylwii Leszczyńskiej - Mistrzyni Polski we Florystyce 2018 w kategorii juniorów, przygotujecie wyjątkowe letnie bukiety, które będziecie mogli zabrać ze sobą!

 

PO SZKOLENIU

Nauczycie się tworzyć prawidłową kwiatową formę na przygotowanej konstrukcji. Poznasz metodę tworzenia formy skrętoległej, umięjętnie wykorzystasz materiał florystyczny i zainspirujesz zupełnie nowymi gatunkami roślin.

 

MIEJSCE SZKOLENIA

KAMPUS FA / PARK ROZWOJU
Konstruktorska 12, Warszawa
Wejście 3, piętro 3

 

SZCZEGÓŁY

TRENERZY / Piotr Sekunda oraz Sylwia Leszczyńska

TERMIN / 15 lipca 2018 (niedziela: 10:00-15:30 i 16:00-17:30 w opcji PLUS*)

GRUPA / początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENY / 290 PLN lub 490 PLN w opcji PLUS*

W CENIE / dyplom oraz FA cafe, w opcji PLUS: materiał florystyczny oraz narzędzia

* ilość dostępnych miejsc dla 12 uczestników

 

 
 
 
 

podaj email:

lub/i telefon