BUKIETY I KONSTRUKCJE

O SZKOLENIU

Dzień dobry Kraków! Zapewne znacie nasze okazjonalne bukiety, a może chcecie poznać praktyczne metody na ich przygotowanie?

Nie ma gotowego przepisu ale jest technika, którą macie okazję poznać podczas naszego jednodniowego spotkania! Chętnie zaprezentujemy jak tworzyć formy skrętoległe i pokażemy na co zwracać szczególną uwagę. Będziemy mówić o tym co w praktyce oznacza wyważony bukiet i dlaczego jest to tak istotne dla profesjonalnego florysty. 

Na szkoleniu zaproponujemy nasze kreatywne rozwiązania i mistrzowskie pomysły na konstrukcje pod bukiety, które będziecie mogli zaproponować Waszym klientom w kwiaciarni

Przedstawimy nasze koncepcje na wykorzystanie ciekawych materiałów, idealnie nadających się do florystycznych baz pod bukiety. Ale to nie wszystko! Pokażemy Wam jak w łatwy i interesujący sposób sprawić, żeby bukiet wyglądał ciekawie bez potrzeby wykorzystywania dużej ilości materiału florystycznego.

Podczas szkolenia dowiecie się jak prawidłowo dobierać kolory i jak stworzyć bukiet z efektem WOW! Gwarantujemy, że Wasi klienci natychmiast zauważą różnicę! Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody i będziecie mogli wykorzystywać je przez cały rok.

 

PO SZKOLENIU

Nauczycie się tworzyć prawidłową kwiatową formę na przygotowanej konstrukcji. Poznasz metodę tworzenia formy skrętoległej, umięjętnie wykorzystasz materiał florystyczny i zainspirujesz zupełnie nowymi gatunkami roślin.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kraków (dokładny adres podamy 2 tygodnie przed szkoleniem)

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 15 kwietnia 2018 (niedziela: 10:00-15:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto

W CENIE - dyplom oraz FA cafe

 

podaj email:

lub/i telefon