WIANKI I BIŻUTERIA

O SZKOLENIU

Po raz pierwszy w tym sezonie we Floral Academy: wianki ślubne i komunijne oraz biżuteryjne propozycje na Seminar Class! Pokażemy pomysły na klasyczne wianuszki i wianki, oraz bardziej nowoczesne formy dla dziewcząt i Panien Młodych. Skupimy się przede wszystkim na prawidłowych technikach wykonania, pokażemy jakich błędów unikać i na co należy zwracać szczególną uwagę pracując nad formą idealną. 

Styl boho, klasyczny, kwiatowy, roślinny, biżuteryjny - wykorzystamy każdy i zainspirujemy Was jak tworzyć te piękne formy kwiatowe. Przy okazji zapoznacie się z autorskimi pomysłami Piotra Sekundy związanymi z technicznymi zagadnieniami.

Zaprezentujemy efektywne i komfortowe rozwiązania, które docenią Wasi klienci. Będzie wiele praktycznych porad dotyczących odpowiedniego doboru materiału roślinnego oraz sposobów na zachowanie atrakcyjnego wyglądu przez długi czas.

Poznajcie nasze autorskie techniki wykonania elementów biżuteryjnych: bransolet, naszyjników, przypinek dla Pana Młodego. Opowiemy o nich z przyjemnością!

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie dobierasz materiał florystyczny, poznasz metody przygotowania formy wianka i techniki pracy w różnych stylach. Zainspirujesz się autorskimi metodami Piotra, które usprawnią Twoją codzienną pracę w kwiaciarni lub pracowni florystycznej.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Warszawa, Kampus FA

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 8 kwietnia 2018 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto

W CENIE - dyplom oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon