GOŹDZIKOWY ŚLUB

O SZKOLENIU

Zupełnie nowa tematyka we Floral Academy. Zainspirowani piękną, zupełnie odmienioną kolorystyką goździków stworzyliśmy to ślubne szkolenie z myślą o florystach-profesjonalistach. Goździki o zjawiskowych barwach, oryginalnych i zaskakujących są idealnym materiałem roślinnym na ślubne realizacje i zjawiskowe dekoracje. Na naszym spotkaniu połączymy zalety tych kwiatów: trwałość, dostępność, stałą cenę z właściwie nieograniczonymi możliwościami kompozycyjnymi i uniwersalnością.

Zaproponujemy odmienione bukiety ślubne, biżuterię floralną i aranżacje w naczyniach. Stworzymy kompleksową scenografię ślubną w goździkowej odsłonie, którą będziecie mogli proponować klientom przez 12 miesięcy w roku. Z przyjemnością połączymy ten wyjątkowy komfort pracy z mistrzowskim rzemiosłem, kwiatowymi inspiracjami i pomysłami Piotra Sekundy.

Opowiemy jak efektywnie przekonać klientów do goździkowego ślubu, czasem bardzo klasycznego w odczuciu przyszłej Panny Młodej. A mimo tego charakteru postaramy się pokazać Wam nasze autorskie pomysły w zupełnie innej, nowoczesnej i pięknej odsłonie.

Ale to nie wszystko! Po raz pierwszy będziecie mieli okazję wykorzystać w trakcie trwania warsztatów naczynia i konstrukcje zaprojektowane specjalnie przez Piotra Sekundę dla uczestników naszych spotkań.

 

PO SZKOLENIU

Umiejętnie będziesz posługiwać się goździkami i materiałem roślinnym w zupełnie innej odsłonie. Wykorzystasz w prawidłowy sposób formę kwiatów do tworzenia kompozycji, bukietów ślubnych i biżuterii.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 27 marca 2018 (wtorek 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENY:

690 PLN brutto / early bird do dnia 28.02.2018

790 PLN brutto / od dnia 01.03.2018

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon