BUKIETY ŚLUBNE

O SZKOLENIU

Ślubna klasyka - jesteśmy na tak! Na naszych wiosennych warsztatach Basic Class wspólnie przygotujemy perfekcyjne bukiety klasyczne: okrągły i spływający. To jedne z najpopularniejszych rozwiązań w sezonie ślubnym.

Pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować bukiet dla Panny Młodej. Dzięki temu Wasze propozycje będą wyróżniały się spośród konkurencyjnych produktów, poznacie techniki przygotowania roślin i nauczycie się sprawnie poruszać we florystycznej pracy. Wraz z rozpoczynającym zesonem ślubnym będziecie sprawnie poruszać się w technikach tworzenia ślubnych bukietów.

Pokażemy jak prawidłowo wykorzystywać mikrofon, zaproponujemy bukiet z naturalnymi łodygami. Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny, przedłużyć trwałość bukietu i czy należy edukować klientów!

Zaprezentujemy kilka naszych rozwiązań! Opowiemy o nich z przyjemnością! 

 

PO SZKOLENIU

Przygotujesz samodzielnie klasyczne bukiety ślubnych i poznasz mechanizmy pracy z roślinami ciętymi. Zaproponujesz swoim  klientom nowoczesne rozwiązania, w których wykorzystasz większość gatunków roślin dostępnych przez cały rok. 

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Katarzyna Cepa, Mistrzyni Florystyki

TERMIN - 12 marca 2018 (poniedziałek: 9:00-17:00)

GRUPA - podstawowa i średniozaawansowana

CENA - 690 PLN brutto

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon