BUKIETY KLASYCZNE

O SZKOLENIU

Jedno z najważniejszych zagadnień we florystyce to umiejętność tworzenia bukietów okolicznościowych i praca z roślinami ciętymi. Na naszym szkoleniu z Katarzyną Cepą - Mistrzynią Florystyki, poznacie podstawowe a jednocześnie uniwersalne metody na przygotowanie klasycznych bukietów. 

Nie ma gotowego przepisu ale jest technika i umiejętności praktyczne, które macie okazję szlifować podczas naszego spotkania! Nauczymy Was jak tworzyć formy skrętoległe i pokażemy na co zwracać szczególną uwagę przy przygotowaniu bukietu. Będziemy mówić o tym co właściwie oznacza "wyważony bukiet" i dlaczego jest to tak istotne dla profesjonalnego florysty. Podczas szkolenia dowiecie się jak prawidłowo dobierać kolory i jak stworzyć bukiet z efektem WOW! Dzięki tej praktycznej wiedzy będziecie mogli przygotować bukiet na każdą okazję!

Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody! 

 

PO SZKOLENIU

Przygotujesz samodzielnie klasyczne bukiety okolicznościowe i poznasz mechanizmy pracy z materiałem roślinnym. Zaproponujesz nowoczesne rozwiązania, w których wykorzystasz większość gatunków roślin dostępnych przez cały rok. 

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER -  Katarzyna Cepa, Mistrzyni Florystyki

TERMIN - 26 lutego 2018 (poniedziałek: 9:00-17:00)

GRUPA - podstawowa i średniozaawansowana

CENA - 690 PLN brutto

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

podaj email:

lub/i telefon