RÓŻANE WESELE

O SZKOLENIU

Zainspirowani coraz częściej pojawiającymi się zjawiskowymi gatunkami róż, specjalnie dla Was, z Piotrem Sekundą stworzyliśmy szkolenie w odpowiedzi na stylowe klasyczne ślubyGłównym celem naszego spotkania będzie umiejętność komponowania oryginalnych, wyróżniających się ślubnych aranżacji, w tym: bukietów, przypinek dla Pana Młodego, wybranych elementów biżuterii floralnej oraz dekoracji na stoły, do dużych przestrzeni w tym również kompozycji plenerowych.

Pokażemy co zrobić, żeby za pomocą kilku mistrzowskich kroków przy wykorzystaniu uniwersalnego i dostępnego materiału florystycznego jakim są róże, osiągnąć kompozycyjny sukces. Zwrócimy szczególną uwagę na to, że nie ilość ale jakość i mistrzowskie spojrzenie odgrywają największą rolę. Coraz ciekawsze odmiany tych kwiatów, zwiększająca się dostępność powodują, że właśnie teraz liczy się pomysł, innowacja i kreatywne podejście.

Wspólnie przygotujemy bukiety ślubne, w tym jeden z naturalnymi łodygami wg autorskiego pomysłu Piotra. Zwrócimy uwagę na to, jak efektywnie dobierać materiał florystyczny i ciekawie wykorzystać go również w całorocznych aranżacjach. Pamiętajcie, że na szkoleniu Seminar Class zawsze proponujemy rozwiązania funkcjonalne, które będą stanowiły interesującą i konkurencyjną ofertę dla Waszych klientów.

Ale to nie wszystko! Tym razem zaproponujemy szkolenie w opcji PLUS - czyli z dodatkowym 1,5 godzinnym spotkaniem warsztatowym /w godz. 15:30-17:00/, na którym przygotujecie z Piotrem Sekundą różany ślubny bukiet i bizuterię floralną. 

 

PO SZKOLENIU

Przygotujesz samodzielnie bukiet ślubny, przypinki, aranżaje w naczyniach z wykorzystaniem oryginalnych rozwiązań, umiejętnie i efektywnie będziesz wykorzystywał materiał florystyczny.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Warszawa, Kampus FA

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 25 marca 2018 (niedziela: 10:00-15:30 i 15:45-17:15 w opcji PLUS*)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto lub 450 PLN brutto w opcji PLUS* (* ilość miejsc ograniczona)

W CENIE - dyplom oraz FA cafe, w opcji PLUS: materiał florystyczny oraz narzędzia

 

 

 

podaj email:

lub/i telefon