ŚLUB BOHO

O SZKOLENIU

Nasz tegoroczny HIT, czyli ślub w stylu BOHO dostępny na szkoleniu Seminar Class, tym razem również w opcji PLUS! Na naszym pokazowym spotkaniu dwiecie się co oznaczają delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje. Tym razem wspólnie przygotujemy florystyczne dekoracje w stylu boho (bohema /z fr./=cyganeria). Lekkie, pełne powietrza bukiety, perfekcyjne i delikatne wianki, przypinki dla Pana Młodego to te elementy, które będą gościć na naszym spotkaniu. Wiedzę uzupełnimy również o aranżacje na stoły dla gości, bufety i aranżacje plenerowe

Będziemy opowiadać o tym w jaki sposób przygotować dekoracje w stylu BOHO przez cały sezon, nie tylko w okresie letnim, kiedy dostępność roślin jest największa. Z wielką przyjemnością zdradzimy Wam nasze tajemnice i pomysły nasze jak umiejętnie i efektywnie korzystać z otaczającej nas natury i gdzie tak naprawdę poszukiwać inspiracji!

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne dekoracje w stylu boho.

Ale to nie wszystko! Pierwszy raz zaproponujemy szkolenie w opcji PLUS - czyli z dodatkowym 1,5 godzinnym spotkaniem warsztatowym /w godz. 15:30-17:00/, na którym przygotujecie z Piotrem Sekundą ślubny bukiet i bizuterię floralną w stylu BOHO. 

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia nowoczesnych i pełnych energii bukietów oraz aranżacji w stylu BOHO w cenach dostosowanych do możliwości Twoich klientów. Dowiesz się jak prawidłowo pracować z sezonowym materiałem i efektywnie wykorzystać własną pracę w kwiaciarni.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Warszawa, Kampus FA

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 18 marca 2018 (niedziela: 10:00-15:30 i 15:45-17:15 w opcji PLUS*)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto lub 450 PLN brutto w opcji PLUS* (* ilość miejsc ograniczona)

W CENIE - dyplom oraz FA cafe, w opcji PLUS: materiał florystyczny oraz narzędzia

 

 

podaj email:

lub/i telefon