OBIEKTY FLORYSTYCZNE

O SZKOLENIU

Przed Wami pierwszy raz we Floral Academy szkolenie warsztatowe Creative Class dotyczące konstrukcji florystycznych, tworzenia form i wykorzystania ich w codziennej florystyce. To spotkanie przygotowane z myślą o tych, którzy na co dzień zajmują się m.in.: tworzeniem dekoracji ślubnych, roślinnych scenografii eventowych, aranżacjami przestrzeni biznesowych, poszukują praktycznej wiedzy dotyczącej zaawansowanej pracy z obiektami florystycznymi w rozmiarze XXL.

Piotr Sekunda specjalnie dla Was zaprojektował to autorskie szkolenie, na którym podzieli się wiedzą jak projektować obiekty florystyczne, gdzie je zastosować i w jaki sposób osiągnąć efekt wow, wykorzystując mniejszą ilość materiału roślinnego.

W ciągu dwóch dni przygotujemy pokaźne i efektowne konstrukcje, stanowiące dominującą dekorację ślubnej ceremonii/róznież plenerowej, dużego holu w hotelu lub przestrzeni biznesowej. Będziemy pracować z roślinami ciętymi i doniczkowymi, olbrzymią ilością materiałów technicznych. Będziemy pracować z zupełnie nowymi we florystyce materiałami technicznymi, które w wyjątkowy sprosób usprawniają pracę przy konstrukcjach.

Pokażemy jak we właściwy i zaskakująco ekonomiczny sposób zbudować efektowną instalację, gdzie niewielka ilość prawidłowo rozplanowanych roślin, zbuduje wrażenie szykownej a co najważniejsze w pełni funkcjonalnej aranżacji roślinnej. Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszą zaawansowaną wiedzą, którą my przetestowaliśmy w wielu projektach a Wy natychmiast wykorzystacie w zbliżającym się sezonie.

 

PO SZKOLENIU

Samodzielnie przygotujesz duże konstrukcje florystyczne, które wykorzystasz w scenografii plenerowego ślubu, dekoracjach weselnych, przestrzeniach biznesowych i eventach. Nauczysz się tworzyć duże obiekty florystyczne z dotąd nie wykorzystywanych we florystyce materiałów, które są jednocześnie efektowne i bardzo przyjazne cenowo. 

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 20-21 marca 2018 (wtorek i środa: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 990 PLN brutto (lub płatność w 2 ratach po 500 pln: 1 rata - nie później niż 5 dni od momentu rezerwacji miejsca, 2 rata - do dnia 14 marca 2018)

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

 

podaj email:

lub/i telefon