BUKIETY / BIŻUTERIA / DRUT

O SZKOLENIU

Na światowym rynku jest wiele rodzajów drutu aluminiowego oraz wiele sposobów pracowania z tym niełatwym materiałem. Jedną z podstawowych technik, w pełni wykorzystującą zalety tego materiału opracował w 2009 roku Piotr Sekunda skupiając się m.in.: na estetyce, ekonomi czasu oraz materiału a przede wszystkim funkcjonalności. Wszechstronność zastosowania drutu aluminiowego do budowy różnych kształtów wiązanek ślubnych jest wyjątkowa i oryginalna, a mowa tu oczywiście o dwóch typach „rączek", z projektu których do dziś korzystają florysci i mistrzowie florystyki na całym świecie. Teraz i Wy możecie na naszym warsztatowym spotkaniu poznać wyjątkowe sposoby pracy z drutem i zainspirować się do tworzenia projektów z tego materiału.

Dzięki tej technice, która stała się niewątpliwie flagowym produktem Piotra, można wyczarować najbardziej bajeczną formę ślubnej wiązanki, która przy odrobinie wiedzy w pełni zachowuje wszystkie cechy bukietu ślubnego. Uzupełnieniem tego typu bukietów są wypracowane formy bizuterii floralnej i wianków. 

Wyłącznie we Floral Academy, jedynym w Polsce szkoleniu Master Class będziecie mięli wyjątkową okazję poznać autorskie koncepcje i możliwości pracy z drutem. Niepowtarzalne metody projektowania bukietów ślubnych, tworzenia przypinek dla Pana Młodego, biżuteryjnych bransolet i uwaga: mini form do włosów z kwiatowymi elementami nie tylko dla Panny Młodej! 

Ale to nie wszystko! Pokażemy Wam w jak łatwy sposób prezentować takie rozwiązania klientom w kwiaciarni i jakie materiały wykorzystać, żeby bukiety i inne elementy bazujące na konstrukcjach z drutu były zawsze estetyczne i wyglądały zjawiskowo!

 

PO SZKOLENIU

Przygotujesz samodzielnie konstrukcje bukietów ślubnych z drutu aluminiowego i poznasz mechanizmy pracy z tym materiałem, stworzysz projekty bizuterii floralnej. Zaproponujesz swoim klientom nowoczesne rozwiązania, w których wykorzystasz większość gatunków roślin dostępnych przez cały rok. 

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Kampus FA, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 29 stycznia 2018 (poniedziałek: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 690 PLN brutto

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

 

 

podaj email:

lub/i telefon