RÓŻANY ŚLUB

O SZKOLENIU

Zainspirowani okresem zimowym, specjalnie dla Was z Piotrem Sekundą stworzyliśmy to szkolenie w odpowiedzi na stylowe zimowe śluby z wykorzystaniem oryginalnych gatunków różGłównym celem naszego spotkania będzie umiejętność komponowania ślubnych aranżacji ślubnych w tym: bukietów, przypinek dla Pana Młodego, wybranych elementów biżuterii floralnej oraz dekoracji na stoły.

Pokażemy co zrobić, żeby za pomocą kilku mistrzowskich kroków przy wykorzystaniu uniwersalnego materiału florystycznego jakim są róże, osiągnąć kompozycyjny sukces. Coraz ciekawsze odmiany tych kwiatów, zwiększająca się dostępność powodują, że właśnie teraz liczy się pomysł, innowacja i kreatywne podejście.

Wspólnie przygotujemy 2 bukiety ślubne, w tym jeden z naturalnymi łodygami wg autorskiego pomysłu Piotra. Zwrócimy uwagę na to, jak efektywnie dobierać materiał florystyczny i ciekawie wykorzystać go również w zimowych aranżacjach. Pamiętajcie, że na szkoleniu Master Class zawsze proponujemy rozwiązania funkcjonalne, które będą stanowiły interesującą i konkurencyjną ofertę dla Waszych klientów.

 

PO SZKOLENIU

Przygotujesz samodzielnie bukiet ślubny, przypinki, aranżaje w naczyniach z wykorzystaniem oryginalnych rozwiązań, umiejętnie i efektywnie będziesz wykorzystywał zimowy materiał florystyczny.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Floral Design Center, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 9 stycznia 2018 (wtorek: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 690 PLN brutto

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

podaj email:

lub/i telefon