WALENTYNKI 2018

O SZKOLENIU

Zapraszamy Was na kolejne szkolenie Seminar Class powiązane z przygotowaniem do Walentynek 2018. Tym razem jednak proponujemy bardzo kompleksowe i rozbudowane podejście do tego tematu. Podejmujemy wyzwanie i w ciągu naszego spotkania opowiemy o: szybkiej i efektownej metamorfozie Waszej kwiaciarni, przygotowaniu zaskakujących kompozycji z zimowo-wiosennych materiałów i sprawnych działaniach marketingowych w celu zaproszenia jak największej grupy klientów właśnie do Was.

Nie ma gotowego przepisu ale jest technika i inspiracje, które macie okazję szlifować podczas naszego spotkania Seminar Class! Są również mistrzowskie pomysły Piotra, którymi chętnie się podzielimy na naszym spotkaniu. Będziemy mówić o tym co w praktyce oznacza wyważony bukiet i dlaczego jest to tak istotne dla profesjonalnego florysty. Opowiemy o tym, jakie dodatki do bukietów można zastosować, żeby odświeżyć nasze kompozycje i rzemiosło. Podczas szkolenia dowiecie się jak prawidłowo dobierać kolory i jak stworzyć bukiet z efektem WOW

Zaproponujemy kompozycje z roślin doniczkowych (m.in: storczyków i sukulentów) w szkle - proste działania, które nadadzą nowe tchnienie w aranżacje w Waszej kwiaciarni. Opowiemy o tym jak prawidłowo eksponować rośliny w naczyniu i zachować idealne proporcje.

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się do tworzenia nowoczesnych i pełnych energii bukietów w cenach dostosowanych do możliwości Twoich klientów. Dowiesz się jak prawidłowo pracować z sezonowym materiałem i efektywnie wykorzystać własną pracę w kwiaciarni.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Warszawa, Kampus FA

TRENER - Piotr Sekunda, Michał Hibner

TERMIN - 28 stycznia 2018 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto

W CENIE - dyplom oraz FA cafe

 

 

Takie rozwiązania wykorzystacie przygotowując rośliny dla Waszych klientów jak i duże kompozycje do biur czy restauracji.

Powiemy jak na nowo spojrzeć na szkło podczas przygotowań ślubnych projektów i jak wykorzystać je w aranżacji przestrzeni, np: kwiaciarnianej witryny. Wystarczy kilka mistrzowskich zabiegów a odmienicie swój florystyczny świat!

Kolejny krok zależy od Ciebie! Spotkaj się z nami na Seminar Class PRO+ w wyjątkowej cenie!

 

 

podaj email:

lub/i telefon