MERRY CHRISTMAS

O SZKOLENIU

Zainspirowani okresem zimowym, specjalnie dla Was z Piotrem Sekundą stworzyliśmy to szkolenie w odpowiedzi na stylowe zimowe dekoracjeGłównym celem naszego spotkania będzie zainspirowanie Was do tworzenia klasycznych i nowoczesnych aranżacji świątecznych

Pokażemy co zrobić, żeby za pomocą kilku mistrzowskich kroków osiągnąć kompozycyjny sukces. Wykorzystamy materiały naturalne, susz, gotowe elementy dekoracyjne i wosk. Zawsze liczy się pomysł, innowacja i kreatywne podejście, tylko w ten sposób można być o krok przed innymi. Wspólnie przygotujemy kilka rodzajów dekorowanych choinek i klasycznych wieńcy. Stworzymy również dekoracje w szkle oraz w naczyniach w zimowej konwencji, zawracając szczególną uwagę na rzemieślnicze podejście.  Pokażemy jak szybko i efektownie korzystać z półproduktów dostępnych na rynku i nadać im wyjątkoweo charakteru. Pamiętajcie, że na szkoleniu Master Class zawsze proponujemy rozwiązania funkcjonalne, które będą stanowiły interesującą i konkurencyjną ofertę dla Waszych klientów.

 

PO SZKOLENIU

Przygotujesz samodzielnie choinkę klasyczną i nowoczesną z naturalnych materiałów, dekoracje świąteczne w naczyniach oraz wieńce i wianki, umiejętnie i efektywnie będziesz wykorzystywał zimowy materiał florystyczny.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Floral Design Center, Warszawa

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 29 listopada 2017 (wtorek: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 690 PLN brutto

W CENIE - materiał roślinny, materiały techniczne i narzędzia, dyplom, lunch oraz FA cafe

 

podaj email:

lub/i telefon