ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

O SZKOLENIU

To intensywne szkolenie zaprojektowane o osobach, które pragną zrozumieć potencjał formy klasycznego wianka, choinek i innych świątecznych dekoracji (np.: w naczyniach). Zaproponujemy nasze podstawowe techniki stosowane przy konstrukcjach, pokażemy jak w ciekawy i nowoczesny sposób wykorzystywać susz i różnorodne materiały naturalne. Wianek - tak po prostu lub wianek adwentowy? A może wiszący wianek na drzwi? Nowoczesne kompozycje świąteczne bez tajemnic, również te wykorzystujące piękne poinsecje.

Na spotkaniu nauczycie się tworzyć precyzyjne formy, dowiecie się jak dobierać kolory i technicznie łączyć materiały. Szkolenie sprawi, że od tej pory świąteczne dekoracje nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic, a klienci i przyjaciele będą zachwyceni Waszymi nowymi pomysłami. 

Kolejny krok zależy od Ciebie! Spotkaj się z nami na Seminar Class w wyjątkowej cenie!

 

PO SZKOLENIU

Zainspirujesz się pomysłami Piotra Sekundy do tworzenia pięknych świątecznych dekoracji: wianków, kompozycji w naczyniach, choinek - przy wykorzystaniu materiałów naturalnych i suszu oraz typowo świątecznych elementów dekoracyjnych.

 

SZCZEGÓŁY

MIEJSCE - Warszawa, Kampus FA

TRENER - Piotr Sekunda

TERMIN - 26 listopada 2017 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto z dyplomem ukończenia

 

podaj email:

lub/i telefon