KOMPOZYCJE FUNERALNE

Florystyka funeralna jest jedną z najważniejszych części florystycznego rzemiosła. Coraz częściej wśród klientów i florystów istnieje potrzeba nowoczesnych, odświeżonych koncepcji i aranżacji. Nie przeczymy potrzebie posiadania klasycznej wiedzy, ale jednocześnie staramy się zwrócić uwagę na rozwiązania dostosowane do obowiązującej estetyki.

W trakcie tego szkolenia przygotujemy bukiet wiązany w ręku, który staje się coraz badziej popularnym wśród klientów, drugą propozycją będzie klasyczna wiązanka na florecie. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału roślinnego i naszych autorskich - niezmiernie funkcjonalnych rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu dodatkowo zaprojektujemy kwiatowe wieńce oraz inne dekoracje związane z ceremonią pogrzebową, m.in: dekoracyjne kompozycje w formie "poduszek" oraz dekoracje urny.

Wykorzystamy sezonowe materiały ale również florystyczne klasyki, które zawsze będą popularne, ale na naszym szkoleniu zwrócimy szczególną uwagę na zupełnie nowy sposób prezentacji! 

 

Spotkaj się z Piotrem Sekundą na zaaansowanym szkoleniu Master Class!

 

MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA -  3 października 2017 (wtorek: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 690 PLN brutto z dyplomem ukończenia (w cenie przerwa kawowa oraz lunch)

 

podaj email: