METAMORFOZA I FACEBOOK

Nasz hit sezonu! Tylko we Floral Academy To nie tyle zajęcia, co prawdziwa zmiana, którą przeprowadzimy w Twojej kwiaciarni. Pokażemy jak:

  • Dobierać i prawidłowo eksponować produkty,
  • Jakie kompozycje oferować swoim klientom,
  • Czego się wystrzegać i unikać,
  • Przeprowadzimy rearanżację wnętrza,
  • Pomożemy w doborze florystycznych akcesoriów i ciekawych dodatków florystycznych.

Ale to nie wszystko - wspólnie będziemy rozmawiać o budowaniu lokalnej oferty florystycznej, stworzeniu konkurencyjnego portfolio produktowego i nowoczesnych lokalnych działaniach marketingowych. 

Cenimy fakt, że to Wy wiecie najwięcej o zachowaniach waszych klientów i ich kwiatowych potrzebach. To dla nas punkt wyjścia, ale podpowiemy również jak zwiększyć konkurencyjność i atrakcyjność waszej kwiaciarni. 

Spotkanie obejmuje praktyczne wskazówki dotyczące zarówno sposobów przygotowania florystycznych aranżacji jak również wystawiennictwa, rozwoju biznesu, sprawnej i efektywnej obsługi klienta. To tu po raz pierwszy łącząc Wasze doświadczenie z naszym zaprezentujemy istotne rozwiązania, które wprowadzone w życie ułatwią funkcjonowanie w kwiaciarni zarówno dla właścicieli, pracowników a przede wszystkim klientów.

Pokażemy na co zwrócić uwagę przy prezentacji kwiatowego asortymentu, wspólnie zastanowimy się nad naprawieniem najczęściej powielanych błędów. 

To spotkanie zarówno dla tych, którzy już prowadzą swój biznes jak i dla tych, którzy dopiero chcą go zbudować.

Uwaga! Uczestnicząc w naszym spotkaniu powinieneś być otwarty na zmiany i gotowy na ich wprowadzenie. Wszystkie propozycje, które zaprezentujemy są czynnie stosowane w sieci kwiaciarni MAKkwiaty.

Na naszym spotkaniu dowiecie się jak w efektowny sposób wykorzystać wyjątkową potęgę sprzedażową facebook'a oraz jak przygotować kompleksową i efektywną strategię firmy.

Podczas spotkania odpowiemy na pytania: jak stworzyć fanpage Waszej firmy? Jak przyciągnąć potencjalnych klientów i jak prawidłowo zarządzać tym medium w celu zwiększenia efektywności zasiegu? Czy sądzicie, że liczba polubień świadczy o zasięgu posta? Jaki ma to wpływ na Waszą sprzedaż? Czy można reklamować firmę na facebook'u? Jaką specyfikację powinno mieć zdjęcie udostępnione na Waszym profilu? Pokażemy doskonałe rozwiązania - mniej czasochłonne i zaskakujące, a przede wszystkim sprawdzone przez nas!
Facebook ma moc! Tego Was nauczymy we Floral Academy!

 

MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA - 17 września 2017 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto z dyplomem ukończenia

 

podaj email: