IDEA

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ 

Floral Academy otwiera nowy rozdział w polskiej edukacji florystycznej. To nowoczesne i wizjonerskie podejście do nauki florystyki. Z przyjemnością pragniemy dzielić się florystyczną wiedzą, połączoną z międzynarodową praktyką trenerską oraz doświadczeniem przy projektowaniu największych wydarzeń w Polsce. To wszystko stwarza nowe możliwości rozwoju dla polskich florystów.

Nasze innowacyjne propozycje wynikają z ciągłej obserwacji potrzeb naszych studentów. Stworzyliśmy szkołę florystyczną, która łączy najwyższą jakość, komfort edukacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Połączenie tych trzech elementów jest gwarancją edukacji na europejskim poziomie w jedynym w Polsce tak profesjonalnym kampusie florystycznym.
Dołącz do grupy studentów i bądź o krok przed innymi!


SPOGLĄDAJ W PRZYSZŁOŚĆ

Dla tych, którzy poszukują innowacyjnych i elitarnych rozwiązań edukacyjnych stworzyliśmy dwie opcje nauki: tematyczne szkolenia florystyczne (czyli krótkie kursy florystyczne poświęcone konkretnej tematyce) oraz studium na poziomie Florysty i Mistrza Florystyki (czyli pogłębioną florystyczną edukację) zakończone egzaminem Floral Academy oraz zawodowym egzaminem państwowym.

Jesteśmy świadomi tego, że najlepszy florysta, to nie teoretyk, ale praktyk i pasjonata, wciąż poszukujący nowych doświadczeń. We Floral Academy cenimy indywidualny styl każdego studenta – staramy się go doskonalić i podkreślać, wzajemnie poszukując nowych dróg zawodowego rozwoju. 

 

podaj email:

lub/i telefon