IDEA I MY

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ 

Floral Academy powstało w 2012 roku z inicjatywy Piotra Sekundy - Międzynarodowego Mistrza Polski 2012 we florystyce oraz Mistrza Florystyki. Już na samym początku otworzyło nowy rozdział w polskiej edukacji florystycznej proponując nowoczesne i wizjonerskie podejście do nauki florystyki. Od tego momentu z przyjemnością pragniemy dzielić się naszą zaawansowaną wiedzą, połączoną z międzynarodową praktyką trenerską oraz doświadczeniem przy projektowaniu florystycznych scenografii dla największych wydarzeń w Polsce. To pełne połączenie pasji, biznesowej praktyki i edukacji stwarza nowe możliwości rozwoju dla polskich florystów.

Nasze innowacyjne propozycje szkoleniowe wynikają z ciągłej obserwacji potrzeb naszych studentów. Stworzyliśmy szkołę florystyczną, która łączy najwyższą jakość nauki i komfort w przyjaznej cenie. Połączenie tych trzech elementów jest gwarancją edukacji na europejskim poziomie w jedynym tak profesjonalnym kampusie florystycznym w Polsce.
Dołącz do grupy studentów i bądź o krok przed innymi!


SPOGLĄDAJ W PRZYSZŁOŚĆ

Dla tych, którzy poszukują innowacyjnych i elitarnych rozwiązań edukacyjnych stworzyliśmy dwie opcje nauki: tematyczne szkolenia florystyczne (czyli krótkie kursy/warszataty/seminaria florystyczne poświęcone konkretnej tematyce) oraz studium na poziomie Florysty i Mistrza Florystyki (czyli pogłębioną florystyczną edukację) zakończone egzaminem Floral Academy oraz zawodowym egzaminem państwowym.

Jesteśmy świadomi tego, że najlepszy florysta, to nie teoretyk, ale praktyk i pasjonata, wciąż poszukujący nowych doświadczeń. We Floral Academy cenimy indywidualny styl każdego studenta – staramy się go doskonalić i podkreślać, wzajemnie poszukując nowych dróg zawodowego rozwoju. 

 

podaj email:

lub/i telefon