WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH / INSPIRACJE

To nasze drugie szkolenie z cyklu WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Spotkanie przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy pragną odświeżyć swoje florystyczne pomysły i poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. W trakcie tego szkolenia przedstawimy nasze rozwiązania dotyczące florystyki nagrobnej przy wykorzystaniu kwiatów i roślin żywych oraz dodatków w postaci suszu i innych materiałów naturalnych. Gwarantujemy, że szkolenie będzie doskonałą inspiracją do tworzenia kompozycji funeralnych, nie tylko tych, które przeznaczone są na dzień Wszystkich Świętych - będzie można je wykrozystać przez cały rok.

Przygotujemy asymetryczne i symetryczne formy dostosowane do form pomników. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału i naszych autorskich rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu zaprojektujemy nie tylko wieńce ale również inne innn dekoracje funeralne.

Dodatkowo podczas naszego spotkania będziemy wykorzystywać dostępne na rynku półprodukty, które dzięki kilku krokom będą wyglądały oryginalnie przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta.

Jesli chciałbyś uczestniczyć w szkoleniu z florystyki funeralnej bazującej na dekorajach z kwiatów sztucznych sprawdź naszą propozycję tu: WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH kwiaty sztuczne

Kolejny krok zależy od Ciebie! Spotkaj się z nami na Seminar Class w wyjątkowej cenie!

 

MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA - 15 października 2017 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto z dyplomem ukończenia

 

podaj email: